Representation

شرایط اعطای نمایندگی/کارگزاری فروش

شرکت آل‌سات گستران حافظ صاحب امتیاز رسمی برند "آل‌سات پرداخت" به عنوان اولین پرداخت‌یار فعال در شمال‌غرب کشور و دارای مجوز از بانک مرکزی ج.ا.ا، در نظر دارد در راستای گسترش خدمات پولی و  مالی از طریق درگاه‌های پرداخت خود، در شهرهای مختلف ایران به تعدادی از علاقمندان واجد شرایط، نمایندگی/کارگزاری فروش اعطا نماید.

یادآور می‌شود؛ براساس مستندات الزامی شاپرک و بخشنامه‌های ابلاغی از سوی بانک مرکزی ج.ا.ا، علی‌الخصوص بند 2 از فصل پنجم سند جامع الزامات پرداخت‌یاری، ماهیت کسب و کار شرکت‌های پرداخت‌یار و گوناگونی ‌فعالیت در بخش‌های مختلف آن مشهود و قابل تامل است. لذا در راستای توسعه بازار و اتخاذ سیاست‌های نفوذ حداکثری جهت تعیین و افزایش سهم از بازار در این حوزه، آل‌سات پرداخت تصمیم به اعطای نمایندگی / کارگزاری فروش (شخصیت حقیقی یا حقوقی) گرفته است.

همانگونه که مستحضرند؛ ایجاد وحدت رویه و ساختاردهی فرآیندهای اجرائی در این حوزه، امری ضروری است که در این خصوص، نماینده / کارگزار فروش طی قراردادی به عنوان عامل، جهت بازاریابی، آموزش، نصب و یا پشتیبانی ابزارهای پذیرش به نیابت از شرکت پرداخت‌یار در محدوده خاص جغرافیایی خودش فعالیت خواهد نمود. خاطرنشان می‌گردد؛ شعب استانی دفاتر شرکت‌های آل‌سات پرداخت در استان‌های مختلف، مستقیما تحت نظارت دفتر مرکزی بوده و مقررات الزامی و آیین‌نامه پرسنلی آن تابع شرکت مادر می‌باشد، چرا که فعالیت نمایندگان تأثیر مستقیمی در سود و اعتبار آل‌سات پرداخت داشته، بنابراین لازم است که با آموزش، مشاوره و ارزیابی وضعیت آن‌ها به صورت مستمر، بیش از هر چیز از اعتبار آل‌سات پرداخت حمایت نماییم.
.

شرایط کلی اعطای نمایندگی به یکی از دو روش اصلی و به شرح مقررات ذیل می‌باشد:

الف) نمایندگی سیّار (حقیقی):

تعرفه این عزیزان همانند بخش همکاری در فروش و بصورت پله‌ای بوده و نیازی به دفتر و تجهیزات و یا استخدام منابع انسانی ندارند. با این تفاوت که نمایندگان سیار فروش با حکم رسمی و کارت شناسایی آل‌سات پرداخت و تحت حمایت مسائل حقوقی و آموزشی در شهرستان و یا منطقه فعالیت خود مشغول بازاریابی خواهند بود و در صورت تمایل از طرف آل‌سات پرداخت امکان بیمه شدن را نیز دارند. همچنین ضوابط و مقررات شرکت مادر برای آنها پابرجا بوده و از قوانین بالاسری شاپرک و بانک مرکزی نیز تبعیت می‌نمایند. مدارک لازم برای اخذ این سطح از نمایندگی عبارتست از:

 • تکمیل فرم اولیه در بخش همکاری با ما و آپلود سوابق کاری و رزومه فعالیت‌ها تاکنون (بررسی رزومه و انجام مصاحبه آنلاین با دفتر مرکزی)
 • ارائه تعهدنامه محضری (در اولین مرحله و قبل از تکمیل سایر موارد طبق هماهنگی با دفتر مرکزی اخذ خواهد شد.)
 • تکمیل فرم‌های تقاضای نمایندگی/کارگزاری فروش (ارسال از دفتر مرکزی)
 • اصل و یا کپی برابر اصل مدارک هویتی شامل؛ شناسنامه تمام صفحات، کارت ملی بصورت پشت و رو
 • اصل و یا کپی برابر اصل کارت پایان خدمت سربازی و یا معافیت
 • اصل قبض تلفن و یا برق و گاز محل سکونت فعلی (در صورت تغییر محل ملزم به ارائه قبوض جدید می‌باشند.)
 • کپی برابر اصل سند محل سکونت فعلی و یا اجاره نامه
 • سوابق بیمه‌ای در صورت تمایل به ادامه بیمه از سمت آل‌سات پرداخت

 

ب) نمایندگی ثابت / انحصاری (حقیقی-حقوقی):

متقاضیان محترمی که دارای دفترکار، تجهیزات کامپیوتر و شبکه بوده و یا منابع انسانی لازم را قبلاً استخدام نموده‌اند، در یک تفاهم و قرارداد رسمی و محضری، به عنوان نماینده قانونی و فرانچایزر خدمات آل‌سات پرداخت در منطقه خودشان معرفی و بعد از مراسم معارفه به مقامات رسمی و مرتبط شهر و طی نمودن مکاتبات رسمی، با تعرفه توافقی شروع به فعالیت خواهند نمود. نمایندگان ثابت می‌توانند از کارت پرسنلی آل‌سات پرداخت استفاده نموده و تحت حمایت مسائل حقوقی و آموزشی در شهرستان و یا منطقه فعالیت خود باشند. لیکن متقاضیان نمایندگی یا کارگزاری فروش انحصاری که می‌خواهند نمایندگی دیگری در شهر و یا منطقه آنها اعطاء نگردد و کل حوزه فعالیت خود را پوشش دهند، می‌توانند طی مذاکرات بعمل آمده و طی نمودن الزامات مالی و حقوقی مندرج در تفاهم نامه، نمایندگی انحصاری استان یا شهر و بخش خود را دریافت نموده و با قدرت به سمت اهداف مالی ترسیمی حرکت نمایند. یادآور می‌شود که؛ ضوابط و مقررات شرکت مادر برای آنها پابرجا بوده و از قوانین بالاسری شاپرک و بانک مرکزی نیز تبعیت می‌نمایند.

مدارک لازم برای اخذ سطح فوق‌الذکر از نمایندگی عبارتست از:

 • تکمیل فرم اولیه در بخش همکاری با ما و آپلود سوابق کاری و رزومه فعالیت‌ها تاکنون (بررسی رزومه و انجام مصاحبه آنلاین با دفتر مرکزی)
 • ارائه تعهدنامه محضری (در اولین مرحله و قبل از تکمیل سایر موارد طبق هماهنگی با دفتر مرکزی اخذ خواهد شد.)
 • ‌ تکمیل فرم‌های مربوط به تقاضای نمایندگی/کارگزاری فروش (ارسال از دفتر مرکزی)
 • تکمیل تفاهم‌نامه اخذ نمایندگی انحصاری شهر/استان در صورت درخواست و الزامات مالی و حقوقی مترتب (بصورت حضور در دفتر مرکزی)
 • اصل و یا کپی برابر اصل مدارک هویتی مدیر مجموعه شامل؛ شناسنامه تمام صفحات، کارت ملی بصورت پشت و رو
 • اصل و یا کپی برابر اصل کارت پایان خدمت سربازی و یا معافیت مدیر مجموعه
 • تراز دارایی‌های ثابت دفتر و لیست فعلی پرسنل
 • در صورت بیمه بودن پرسنل، لیست آخرین بیمه پرسنل و رسید پرداختی آن
 • اصل قبض تلفن و یا برق و گاز محل سکونت فعلی (در صورت تغییر محل ملزم به ارائه قبوض جدید می‌باشند.)
 • کپی برابر اصل سند محل سکونت فعلی و یا اجاره نامه مربوطه
 • کپی برابر اصل سند محل کار و دفتر فعلی و یا اجاره نامه مربوطه

 

مدیر دفاتر و شعب نمایندگی‌های فعال در استان‌ها:

1- دفتر مرکزی : سرکار خانم فاطمه عبدالجبار

2- دفتر تهران (نمایندگی ثابت) : جناب آقای مهیار حسین خانی

3- دفتر شیراز (نمایندگی ثابت) : جناب آقای صابر حسین الساداتی

4- دفتر مرند (نمایندگی ثابت) : سرکار خانم پریا منصوری

5- دفتر ارومیه (ثابت) : سرکار خانم الناز مهنا

6- دفتر مهاباد (ثابت) : جناب آقای محمد احمدزاده

7- دفتر مشهد (ثابت) : جناب آقای سیدعلی بخشی