محصولات و خدمات خود را با QR کد اختصاصی بفروشید!

ورود به پنل

با ساخت  QR کد اختصاصی آل سات پرداخت برای هر محصول و ارسال آن به مشتریان، خریدی متفاوت در اختیار آنها قرار خواهید داد. QR کد اختصاصی به صورت رایگان از طرف آل سات پرداخت برای درگاه مستقیم بانکی شما ارائه می شود تا موقع فروش محصولات و خدمات، وجه خود را به صورت اینترنتی و آنلاین دریافت کنید. این خدمت، فناوری جدید و نوینی در زمینه پرداخت و تسویه غیرحضوری بر بستر اینترنت بوده و به نوعی ارزش دادن و احترام به حریم خصوص مالی مشتریان از جمله درخواست رمز کارت و یا شماره کارت از مشتریان است. هر فناوری جدیدی که در فضای اینترنتی ایجاد می شود، ناخودآگاه تفکر و نگرانی امنیتی را نیز به دنبال خود ایجاد می کند.
آل سات پرداخت از تمامی زیر ساخت های خود در زمینه امنیت در بستر اینترنت استفاده کرده است تا امنیت کاربران خود را به طور کامل حفظ کند. خاطر نشان می شویم، در زمینه انتقال وجه با QR کد اختصاصی به مانند صفحه اختصاصی پرداخت، امنیت شما کاملا محفوظ خواهد بود، چرا که شما هیچ نیازی به کارت بانکی و وارد کردن اطلاعات بانکی خود روی پذیرنده های فروشگاهی ندارید، چون از قبل، این اطلاعات را در اپلیکیشن و در گوشی خود ثبت کرده اید و وجود اطلاعات در گوشی موبایل شخصی خودتان و خارج نشدن اطلاعات از آن، راهکاری مناسب در حفظ امنیت اطلاعات است. بنابراین با ابزارهای نوین آل سات، مقوله تسویه و پرداخت از داخل گوشی خود مشتری مدیریت گردیده و نگرانی‌های همچون اسکم اطلاعات، اسکن کارت و یا در اختیار قراردادن رمز کارت در محیط فروشگاه را نخواهد داشت.

پرداختی متفاوت توسط اسکن QR کد

با توجه به پیشرفت تکنولوژی در زمینه پرداخت و همچنین نتایج مثبت کار با QR کد ها، امروزه استفاده از این تکنولوژی در حوزه پرداخت الکترونیک، کار روزمره پرداخت را برای اکثر افراد جامعه علی الخصوص طرفداران خرید‌ اینترنتی آسان کرده است. همه ما این روزها شاهد پرداخت با QR کد در حوزه حمل و نقل مانند تاکسی، فروشگاه ها، اماکن خدماتی و ... هستیم. کاربر می تواند از طریق این کد و با کمک یک اپلیکیشن به راحتی و با پرداخت بدون کارت بانکی، پرداخت های خود را در زندگی روزمره انجام دهد.

صاحبان کسب و کارهایی که با ارسال سفارشات غیرحضوری سر و کار دارند نظیر سوپرمارکت‌ ها، غذای تلفنی ها، تعمیرات لوازم و ... می‌توانند با تولید QR کد کسب و کار و یا بهتر از آن با ایجاد QR کد برای هر محصول یا خدمت و چسباندن آن بر روی بسته ارسالی، حس متفاوتی از پرداخت های آنلاین را رقم زده و گامی موثر در برندینگ تجاری خود بردارند.

نحوه دریافت QR کد از آل سات پرداخت

QR کد خود را برای مشتریان خود ارسال کنید تا آنها به راحتی با کلیک برروی لینک و یا اسکن QR کد ، پرداخت خود را انجام دهند.