ایجاد و گرفتن درگاه پرداخت اینترنتی مستقیم (IPG مستقیم بانکی)

ورود به پنل

زندگی های شهری و فرصت کم برای خرید، روز به روز مشتریان را به سمت خرید های اینترنتی و سفارش های غیر حضوری بیشتر سوق می دهد. در بسیاری از کشورهای پیشرفته و حتی برخی کشورهای جهان سوم، تایم این خریدها از ساعات اولیه روز و از خرید صبحانه و قهوه شروع می‌شوند و تا پاسی از شب برای پوشش مهمانی ها و خریدهای منزل برای پخت و پز شام برای خانواده، ادامه دارند. در این میان؛ علاوه بر گسترش روزافزون فروشگاه های اینترنتی، بسیاری از کسب و کارهای دارای واحد تجاری نیز از توسعه فروش آنلاین و فروش در شبکه های اجتماعی با سرویس های فروشگاه ساز غافل نمانده اند و سعی در گرفتن درگاه پرداخت اینترنتی رایگان و ایجاد درگاه پرداخت شخصی بدون کارمزد و نهایتاً افزایش سهم از بازار آنلاین، در صنف خود دارند.  آل سات پرداخت این نوع تسویه از طریق لینک پرداخت کسب و کار را به نوعی اعتبار سازمانی و روشی جدید در حوزه نئوبانک برای توسعه برندینگ در حوزه سفارشات اینترنتی ، تلفنی و غیرحضوری کسب و کار شما می داند. حلقه ی طلایی تمامی فروش های اینترنتی و خرید های آنلاین، تسویه سریع و آنی آنها و تکمیل مراحل خرید و نهایی کردن سفارشات غیرحضوری می باشد. درگاه پرداخت اینترنتی آل سات پرداخت (IPG بانکی)؛ یکی از بهترین درگاه پرداخت های مستقیم بانکی می باشد که دریافت وجه سفارشات و خریدهای غیر حضوری را از طریق اینترنت برای کسب و کارهای آنلاین فراهم نموده است. طرف‌های تجاری و مشتریان شما از طریق ابزارهای پذیرش پرداخت مانند: پرداخت شناسه دار ، نشان پرداخت یا همان کیو آر کد پرداخت ، لینک پرداخت شخصی ، IPG مستقیم ، درگاه پرداخت واسط و ... به راحتی می توانند به شبکه تبادل الکترونیکی بانک‌ها (شتاب) متصل شده و پرداختی های مشتریان از بابت هزینه سفارش کالا یا خدمات خریداری شده را، از طریق اینترنت و از تمامی کارت‌های بانکی عضو شتاب و شاپرک تسویه نمایند.

پذیرندگان و صاحبان محترم کسب و کارها می توانند تسویه درگاه بانکی خود را بصورت اتوماتیک روزانه داشته باشند و در بازه‌های زمانی روزانه (سیکل 1 یا سیکل 2) تسویه نمایند. برابر بخشنامه ها و مقررات پولی و بانکی، برای گرفتن درگاه مستقیم، داشتن اینماد و کد رهگیری مالیاتی الزامی می‌باشد. همچنین حساب بانکی شما می بایست به سامانه های سیام و نهاب متصل بوده و دارای کد شهاب یونیک بوده باشد. در غیر اینصورت افتتاح درگاه پرداخت با مشکل مواجه گردیده و برای این امر می بایست به شعبه خود مراجعه و درخواست فعالسازی کد شهاب حساب کسب و کارتان را درخواست نمایید.

برای راه اندازی و ساخت درگاه پرداخت مستقیم بانکی، می بایست مستندات درگاه پرداخت را در بک اند خود با ماژول پرداخت مناسب اعمال کرده و در کمتر از یک ساعت، کسب و کار خود را به درگاه پرداخت مستقیم متصل نمایید و همزمان از مزایای تسهیم آنی وجوه نیز بهره مند شوند. شما می توانید با تنظیمات درگاه شخصی تان ، نام و لوگوی کسب و کار خود را به عنوان پذیرنده در بالای درگاه اینترنتی قرار داده و جلب اعتماد مشتریان خود را رقم بزنید. دریافت سریع و اتصال به شبکه بانکی کشور به فروشگاه شما این امکان را می‌دهد تا کسب و کارهای آنلاین خود را سریع تر از قبل در مسیر توسعه تجارت و افزایش سهم از فروش در میان رقبا قرار دهید.

مراحل دریافت سریع درگاه پرداخت اینترنتی (IPG) از آل‌سات پرداخت

همین الان درگاه پرداخت خود را ایجاد کنید.

چرا درگاه‌های آل‌سات پرداخت را برای کسب و کار خود انتخاب کنیم؟!

آل‌سات پرداخت، همراه همیشگی و رازدار امور مالی شما

مزایای درگاه پرداخت اینترنتی مستقیم (IPG بانکی)

•    اتصال امن، سریع و پایدار به چندین درگاه بانکی (سوئیچینگ هوشمند)

•    امکان تعریف چندین شماره شبا برای یک پذیرنده از بانک‌های مختلف و ارائه خدمات تسهیم وجوه بین شرکاء کسب و کارها

•    ارائه آنلاین گزارش‌های متنوع از تراکنش‌های مشتریان شما به صورت شخصی‌سازی شده

•    امکان ایجاد فاکتورهای آنلاین و کیوآر کد برای درگاه شما

•    امکان واریز و بازگشت گروهی مبالغ به خریداران (Refund)

•    راه‌اندازی کاملاً رایگان چندین درگاه بر روی وبسایت و یا اپلیکیشن موبایلی برای کلیه پذیرندگان

•    تسویه منظم مبالغ بصورت روزانه و در سیکل شاپرکی بین حساب‌های تعریفی پذیرنده

•    امکان پرداخت شناسه دار با ارقام بالاتر از سقف

•    امکان درخواست نتیجه تراکنش‌ها به صورت ارسال ایمیل و پیامک برای سه مخاطب (پذیرنده-مشتریان پذیرنده-متقاضی ثالث)

پشتیبانی درگاه پرداخت اختصاصی آل‌سات پرداخت

از پذیرندگان محترم درگاه پرداخت اینترنتی مستقیم ، درگاه پرداخت واسط ٰ لینک پرداخت ، نشان پرداخت و یا مشتریان فروشگاه‌های آنلاینی که بر بستر آل‌سات پرداخت ایجاد گردیده و فعالیت می‌نمایند خواهشمندیم؛ در صورت مواجهه با هرگونه مشکل، به یکی از ۴ روش زیر با کارشناسان پشتیبانی ما در ارتباط باشند تا تیکت شما در سریع‌ترین زمان ممکن، رسیدگی و پاسخ مناسب داده شود:

1- چت آنلاین در تمامی صفحات وبسایت بصورت موازی با صفحه کسب و کار و یا محصول

2- اعلام مشکل، ایراد، انتقاد و یا تخلفات پذیرندگان در قسمت تیکت گذاری

3- تماس با کارشناسان پشتیبانی آل‌سات پرداخت به صورت تلفنی با شماره‌های ثابت 04151038 (۲۹ خط) * واتساپ 09915563393_09915563373 (ارسال مستندات ایراد یا تخلف)

4- طرح موضوع در دایرکت کلیه شبکه‌های اجتماعی آل‌سات پرداخت

5- ارسال ایمیل به یکی از ایمیل های سازمانی درج شده در فوتر سایت