AboutUs

درباره ما

با گسترش زیرساخت فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات کشور عزیزمان ایران، در راستای توسعه و گسترش کسب و کارهای اینترنتی و سرویس‌دهندگان خدمات آنلاین، کمبودهای قابل ملاحضه و ناهماهنگی‌های متعددی در زمینه مدیریت امور مالی و راه‌اندازی درگاهی امن برای دریافت و پرداخت‌های روزانه بر بستر اینترنت، احساس می‌­شود. از طرفی، اخیراً نگرش عموم افراد جامعه در نحوه­‌ی به‌کار بردن سیستم‌های نوین پرداخت و انتقال وجوه، به معیارهایی همچون سهل‌الوصول بودن، سرعت تسویه حساب‌ها و دارا بودن زیرساخت امن تغییر کرده است.
در راستای پاسخ موثر به این نیازها و رفع دغدغه‌های مشترک در میان صاحبان کسب و کارهای مختلف، شرکت آل‌سات گستران حافظ، از سال 1396 و با هدف ارتقاء و پیشرفت شبکه پرداخت‌‌ الکترونیک کشور، فعالیت خود را، با رویکرد تسهیل در پرداخت‌های آنلاین و ارائه راهکارهای نوین پرداخت بدون کارت آغاز نموده است.
 
ما با بهره‌­مندی از استراتژی‌­ها و راهکارهای پیشرفته مالی و به‌کارگیری متدهای به‌روز در بانکداری مجازی دنیا، همچنین ایجاد و بسترسازی شبکه‌های نوین فناوری اطلاعات، برای ورود به حوزه­‌ی فین‌تک، برندی را با عنوان آل‌سات پرداخت (Alsat Pardakht) و با هدف تبدیل شدن به یکی از اپراتورهای موفق اجرایی کشور در این حوزه، به شبکه پرداخت الکترونیک ایران عزیزمان معرفی کردیم. تمام تلاش متخصصین این مجموعه اینست که؛ همچون شرکت­‌های نامدار و بزرگ جهانیِ در این عرصه، بستری امن و تجربه‌ای لذت‌بخش از پرداخت‌های مدرن را برای مردم و بسیاری از کسب و کارها، شرکت‌ها و سازمان‌ها فراهم سازیم تا روش‌های جدید و مطمئنی در مدیریت امور مالی و دریافت و پرداخت‌های خود داشته باشند.
 
شرکت آل‌سات پرداخت با نمایش توانمندی‌ها و فعالیت­‌های موفق خود در ایجاد زیرساخت‌های فنی و نرم‌افزاری، توانسته است؛ تفاهم نامه‌­های مختلفی را با PSPهای معتبر کشور امضا نموده و با اخذ مجوز رسمی از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شبکه الکترونیکی پرداخت کارتی (شاپرک)، به عنوان پرداخت‌یار رسمی در شبکه­‌ی پرداخت کشور شناخته شود.
 
آل‌سات پرداخت در کنار ارائه خدمات پرداخت آنلاین، برنامه‌ریزی­‌های بلندمدتی را در زمینه کسب سهم قابل توجهی از بازار حوزه‌ پرداخت موبایلی و پرداخت‌های بدون کارت کشور انجام داده است. این مجموعه، با سرمایه‌گذاری و انجام پروژه‌­های تحقیقات راهبردی و استراتژیک در حوزه فین‌تک، همواره هدفی بزرگ در نفوذ به بازارهای داخلی و گسترش و شکوفایی صنعت فین‌تک کشور به سمت اتصال به شبکه بانکی جهانی را طی می‌نماید. همچنین اپلیکیشن این شرکت با ارائه و نمایش قدرتمندی از وب‌سرویس‌های عمومی و اختصاصی، مسیر نوینی در مدیریت نقدینگی روزمره و مدیریت پرداخت‌های رایج روزانه و ماهانه برای کاربران ترسیم نموده است.
 
 
 

مدیران و سرمایه‌های انسانی آل سات پرداخت

احسان حافظی

مدیر استراتژی و ریسک پولشویی

 

یاشار کاظم پور

مدیر توسعه کسب و کار

فاطمه عبدالجبار

مدیر داخلی و سرمایه انسانی

سهراب صفی یاری

مدیر IT و رابط فنی شاپرک

 

حسین درگاهی 

لید تیم دولوپر ها

 

فرزین علیپور 

مشاور مالیاتی 

 

 

امیرعلی سالاری 

کارشناس تیم دولوپر

 

سولماز عباس زاده

مدیر واحد پشتیبانی

نگار بابایی 

کارشناس امور مالی

       

 

 

 

 

 

+21نفر کادر مجرب در حوزه های مختلف با تحصیلات تخصصی مرتبط

مسئولیت اجتماعی ما 

شرکت های فعال و نام آور به عنوان سازمان هایی پاسخگو، جهت نشان دادن شفافیت عملکرد و پاسخ گو بودن به شرکای تجاری و مشتریان خود، از روش های مختلفی استفاده می‌کنند. این قبیل شرکت ها ، حساسیت قابل توجه و مسئولیت  نسبت به اجتماع پیرامون، اکوسیستم کسب و کار ها و تثبیت روند پیش روی سازمان داشته و بدنبال فراگیری این رویه و جانشین پروری این چنین تفکر های می‌باشد. آل‌سات پرداخت نیز به مانند سازمان های تاثیر گذار و پیش رو در زیست بوم فناوری مالی کشور، مسئولیت اجتماعی را جزو ارزش های سازمانی خود قرار داده است.منابع انسانی ما در صف و ستاد از طریق تعاملات صمیمی با پذیرندگان و یا مشتریان نهایی آنها، انتظارات آنها را شنیده و ضمن رعایت قوانین داخل سازمانی و مقررات بالا دستی، با درک متقابل و رعایت ادب و احترام پاسخگوی دغدغه های ایشان می‌باشند.

علاوه بر مسئولیت های ذکر شده؛ مشارکت اجتماعی فعال در حل مسائل مختلف کسب و کار ها در قالب عمل به مسئولیت اجتماعی سازمانی، در هر زمان در دستور کار سرمایه های انسانی آل‌سات پرداخت قرار گرفته است. در همین راستا؛ تعریف حوزه های مشارکت عمومی و اجرای برنامه های اجتماعی در حوزه های: آموزش و پرورش کودکان و نوجوانان، سلامت فردی و اجتماعی، توسعه فرهنگی، حفظ محیط زیست، در اولویت های برنامه های شرکتی بوده است.

 

برخی مشارکت ها و حمایت های صورت گرفته توسط آل‌سات پرداخت در خصوص رسالت اجتماعی سازمان، به شرح ذیل می‌باشد:

  • حامی مادی و معنوی انجمن حمایت از کودکان سرطانی تبریز (تسکین)
  • همکاری مادی و معنوی با نهاد های مردمی در حوزه نگهداری و آموزش کودکان اوتیسم 
  • همکاری با موسسات خیریه و نهاد های مردمی فعال در استان جهت تهیه جهیزیه و بسته های کمک تحصیلی 
  • حمایت مالی از استارتاپ های فعال در حوزه آموزش و پرورش کودکان نظیر ، موسسه هوشمندسازان سوریناتک آذربایجان 
  • حمایت مادی و معنوی ایونت های اکوسیستم استارتاپی تبریز نظیر ؛ همفکر تبریز، جلسات باز (open talk) ، باشگاه کسب و کار تبریز 
  • حامی مادی و معنوی کمپین های دوست دار کره زمین در راستای توسعه و ترویج بانکداری سبز 
  • کمک مالی به زلزله زدگان شمال غرب کشور و کشور های همسایه ترکیه و سوریه 
  • حمایت مالی از تیم رباتیک دانش آموزی استان برای شرکت در مسابقات بین المللی روبوکاب ایران اقیانوسیه 
  • همکاری مادی و معنوی با کمیته امداد امام خمینی در خصوص جذب نیرو های کارآموز برای آموزش تخصص های لازم در حوزه فناوری اطلاعات و فناوری مالی و حمایت از خانواده های بدسرپرست 
  • همکاری مادی و معنوی با انجمن حمایت از زندانیان تبریز