بازاریابی پورسانتی در باشگاه مشتریان آل‌سات پرداخت

ورود به پنل

کسب درآمد پورسانتی در باشگاه مشتریان

با اشتراک گذاری لینک تخصصی بازاریابی خود، کسب درآمد کنید! در باشگاه مشتریان آل سات پرداخت، می توانید همانند یک کارشناس فروش فعالیت کرده و با معرفی خدمات درگاه پرداختی آنلاین و مستندات فنی آل سات پرداخت، کسب درآمد کنید!

سیستم همکاری د ر فروش آل سات پرداخت، این امکان را برای شما فراهم کرده تا بدون داشتن سرمایه اولیه و یا صرف هزینه های بالا، بتوانید از طریق تبلیغ و فروش، به صورت ماهانه پورسانت همکاری دریافت کرده و درآمدزایی کنید.  کا فیست در سیستم همکاری در فروش و زیرمجموعه گیری آل سات پرداخت ثبت نام کرده و کد معرفی اختصاصی خود را دریافت کنید. این کد را با دوستان و آشنایان خود که کسب و کارهای مختلفی دارند، به اشتراک بگذارید و از آنها در افزایش سهم فروش و درآمدزایی استفاده کنید. 

علاوه بر اینکه هیچ محدودیتی در تعداد دعوتهای شما وجود ندارد، بلکه مشارکت شما در سیستم  فروش آل سات پرداخت دائمی بوده و می توانید همواره پورسانت دریافت کنید. به این صورت که؛ شما می‌توانید با اشتراک گذاری لینک دعوت خود و یا ارسال ایمیل دعوت به دوستانتان، پس از ثبت نام آنها در آل‌سات پرداخت، به ازای هر تراکنش و بسته به تعداد آنها، به میزان 10 الی 50 درصد از کارمزد دریافتی آل‌سات پرداخت را دریافت نموده و با افزایش زیرمجموعه‌های خود و تشویق به تراکنش بیشتر، درآمدزایی نمایید. شعار "کسب درآمد و واریز پول به حساب بانکی‌تون حتی در خواب" واقعاً معنی پیدا خواهد کرد در صورتی که لینک دعوت برای ثبت نام را به تعداد بیشتری از کسب و کارها و یا دوستان‌تان ارسال نمایید و پیگیر تراکنش‌های آنها باشید.

با توجه به تعداد تراکنش از سمت پذیرندگان زیر مجموعه شما در ماه گذشته، پنل بازاریابی شما در سطوح 1 الی 5 قرار گرفته و 10 الی 50 درصد از کارمزد دریافتی سیستم به حساب بازاریابی شما منظور می‌گردد. دقت کنید که سطح پنل بازاریابی (بر اساس تعداد تراکنش های ماه قبل) در ابتدای هر ماه تعیین شده و در آمد شما در طول ماه بر اساس آن محاسبه و در پایان ماه سریعاً به حساب شما واریز می‌گردد. منتظر فردا و غول چراغ جادو نباشید؛ امروز روز معرفی دوستان و درآمدزایی از تراکنش‌های زیرمجموعه‌تون هست.

سطوح بازاریابی:

سطح 1: 0 الی 299 تراکنش > 10 درصد
سطح 2: 300 الی 999 تراکنش > 15 درصد
سطح 3: 1000 الی 5000 تراکنش > 20 درصد
سطح 4: 5000 الی 10000 تراکنش > 30 درصد
سطح 5: 10000 الی 50000 تراکنش > 50 درصد

 

مزایای همکاری در بازاریابی آل‌سات پرداخت

نحوه‌ی شروع به کسب درآمد

شما نیز تجارت الکترونیک خود را با معرفی خدمات پرداخت آنلاین آل سات پرداخت شروع کنید.

در گام نخست، در آل سات پرداخت ثبت نام کنید. سپس، لینک دعوت اختصاصی خود را دریافت کرده و آن را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید. (از طریق ایمیل، SMS و دیگر راه های ارتباطی)

پس از آن، با ثبت نام افراد دعوت شده توسط شما در آل سات پرداخت، به ازای هر تراکنش، تا 30 درصد از کارمزد دریافتی آل سات پرداخت به شما تعلق می گیرد.

در نظر داشته باشید که این سیستم به شما این امکان را می دهد تا با زیرمجموعه گیری، درآمدی همیشگی داشته باشید.
 

مراحل دریافت لینک دعوت

1.    ثبت نام در سیستم زیرمجموعه گیری
2.    ایجاد کد تخفیف اختصاصی
3.    ارائه کد تخفیف به کاربران اینترنتی با درج تبلیغ
4.    کسب درآمد و دریافت کمیسیون به ازای تکمیل شدن هر تراکنش
 

نحوه افزایش درآمد پورسانتی

از آنجایی که نحوه فعالیت در سیستم بازاریابی آل‌سات پرداخت، مبتنی بر دعوت دوستان و زیرمجموعه‌گیری است، شما می‌توانید با افزایش تعداد دعوت‌ها و زیرمجموعه‌ها از طریق درج بنرهای تبلیغاتی در وب سایت و شبکه‌های اجتماعی و همچنین سایت‌های پر تراکنش، میزان پورسانت دریافتی و درآمد خود را افزایش دهید. بدیهی است که؛ هرچه تراکنش زیرمجموعه‌های شما بیشتر باشد، یا به عبارتی بتوانید زیرمجموعه‌های با تراکنش روزانه بیشتر (تعداد و حجم)، شما خواهید توانست درآمد خود را لحظه به لحظه افزایش دهید.

همانطور که گفته شد؛ با بازاریابی بنری یا اشتراک‌گذاری لینک تبلیغاتی، حتی از طریق بازاریابی تلفنی، به ازای هر تراکنش، تا 30 درصد از کارمزد آن را به عنوان پورسانت دریافت کنید.

سطوح نمایندگی

با فعالیت هرچه بیشتر، سطح نمایندگی اکانت شما بالا رفته و با توجه به سطوح نمایندگی و به ازای ارائه درگاه‌های پرداختی فعال بیشتر، تخفیف‌های بیشتری به کدهای اختصاصی شما تعلق می‌یابد. 
از این رو، مشتریان تمایل بیشتری به استفاده از کدهای دعوت شما خواهند داشت. همچنین با افزایش سطح نمایندگی، درصد پورسانت دریافتی شما نیز افزایش یافته و درآمد مادام‌العمر به شما تعلق خواهد گرفت.
 

برای بازاریابی در آل سات پرداخت، از کجا شروع کنم؟

دانلود اپلیکیشن آل‌سات پرداخت

خدمات رایج بانکی و سرویس‌های متنوع مالی، همراه با اپلیکیشن آل‌سات

DW App Software