درآمد از زیرمجموعه‌گیری و همکاری در فروش آل‌سات پرداخت

ورود به پنل

کسب درآمد مطلوب با سیستم "دعوت از دوستان و همکاران"

اگر شرکت برنامه نویسی هستید!

اگر بصورت فریلنسری کار می‌کنید!!

اگر شرکت تبلیغاتی و یا دیجیتال مارکتینگ دارید!!!

کافیه فقط روزی چند ساعت وقت بزارید و با اشتراک گذاری لینک تخصصی بازاریابی خود، کسب درآمد کنید! در باشگاه پذیرندگان آل سات پرداخت، می توانید همانند یک کارشناس فروش حرفه‌ای فعالیت کرده و با معرفی خدمات درگاه پرداختی اینترنتی و مستندات فنی آل سات پرداخت، کسب درآمد کنید!

سیستم همکاری د ر فروش آل سات پرداخت، این امکان را برای شما فراهم کرده تا بدون داشتن سرمایه اولیه و یا صرف هزینه های بالا، بتوانید از طریق تبلیغ و فروش، به صورت ماهانه پورسانت همکاری دریافت کرده و درآمدزایی کنید.  برای شروع؛ در سیستم همکاری در فروش و زیرمجموعه گیری آل سات پرداخت ثبت نام کرده و کد معرفی اختصاصی خود را دریافت کنید. این کد را با دوستان و آشنایان خود که کسب و کارهای مختلفی دارند، به اشتراک بگذارید و از آنها در افزایش سهم فروش و درآمدزایی استفاده کنید. 

علاوه بر اینکه هیچ محدودیتی در تعداد دعوتهای شما وجود ندارد، بلکه مشارکت شما در سیستم  فروش آل سات پرداخت دائمی بوده و می توانید همواره پورسانت دریافت کنید. به این صورت که؛ شما می‌توانید با اشتراک گذاری لینک دعوت خود و یا ارسال ایمیل دعوت به دوستانتان، پس از ثبت نام آنها در آل‌سات پرداخت، به ازای هر تراکنش و بسته به تعداد آنها، به میزان 10 الی 50 درصد از کارمزد دریافتی آل‌سات پرداخت را دریافت نموده و با افزایش زیرمجموعه‌های خود و تشویق به تراکنش بیشتر، درآمدزایی نمایید. شعار "کسب درآمد و واریز پول به حساب بانکی‌تون حتی در خواب" واقعاً معنی پیدا خواهد کرد در صورتی که لینک دعوت برای ثبت نام را به تعداد بیشتری از کسب و کارها و یا دوستان‌تان ارسال نمایید و پیگیر تراکنش‌های آنها باشید.

با توجه به تعداد تراکنش از سمت پذیرندگان زیر مجموعه شما در ماه گذشته، پنل بازاریابی شما در سطوح 1 الی 5 قرار گرفته و 10 الی 50 درصد از کارمزد دریافتی سیستم به حساب بازاریابی شما منظور می‌گردد. دقت کنید که سطح پنل بازاریابی (بر اساس تعداد تراکنش های ماه قبل) در ابتدای هر ماه تعیین شده و در آمد شما در طول ماه بر اساس آن محاسبه و در پایان ماه سریعاً به حساب شما واریز می‌گردد. منتظر فردا و غول چراغ جادو نباشید؛ امروز روز معرفی دوستان و درآمدزایی از تراکنش‌های زیرمجموعه‌تون هست.

سطوح بازاریابی:

سطح 1: 0 الی 299 تراکنش > 10 درصد
سطح 2: 300 الی 999 تراکنش > 15 درصد
سطح 3: 1000 الی 5000 تراکنش > 20 درصد
سطح 4: 5000 الی 10000 تراکنش > 30 درصد
سطح 5: 10000 الی 50000 تراکنش > 50 درصد

مزایای همکاری در بازاریابی آل‌سات پرداخت

نحوه‌ی شروع به کسب درآمد

شما نیز تجارت الکترونیک خود را با معرفی خدمات پرداخت آنلاین آل سات پرداخت شروع کنید.

در گام نخست، در آل سات پرداخت ثبت نام کنید. سپس، لینک دعوت اختصاصی خود را دریافت کرده و آن را با دوستان و آشنایان و به ویژه بین همکارن صنف خود به اشتراک بگذارید. (از طریق ایمیل، SMS و دیگر راه های ارتباطی)

پس از آن، با ثبت نام افراد دعوت شده با کد دعوت شما در آل سات پرداخت، به ازای هر تراکنش، تا 50 درصد از کارمزد دریافتی آل سات پرداخت به شما تعلق می گیرد.

در نظر داشته باشید که این سیستم به شما این امکان را می دهد تا با زیرمجموعه گیری، درآمدی مادام العمر داشته باشید.
 

مراحل دریافت لینک دعوت

1.    ثبت نام در آل‌سات پرداخت و رفتن به بخش زیرمجموعه گیری
2.    کپی کردن کد دعوت اختصاصی
3.    ارسال و اشتراک کد دعوت ثبت نام رایگان، با درج تبلیغ یا ارسال به دوستان و همکاران صنف خود
4.    کسب درآمد و دریافت پورسانت طبق تعرفه به ازای تکمیل شدن هر تراکنش بصورت مرتب و ماهانه
 

نحوه افزایش درآمد پورسانتی

از آنجایی که نحوه فعالیت در سیستم بازاریابی آل‌سات پرداخت، مبتنی بر دعوت دوستان و زیرمجموعه‌گیری است، شما می‌توانید با افزایش تعداد دعوت‌ها و زیرمجموعه‌ها از طریق درج بنرهای تبلیغاتی در وب سایت و شبکه‌های اجتماعی و همچنین سایت‌های پر تراکنش، یا ارسال لینک دعوت از طریق پیامک و پیام رسان‌های داخلی و خارجی به دوستان و همکاران صنف خود، میزان پورسانت دریافتی و درآمدتان را افزایش دهید. بدیهی است که؛ هرچه تراکنش زیرمجموعه‌های شما بیشتر باشد، یا به عبارتی بتوانید زیرمجموعه‌های با تراکنش روزانه بیشتر (تعداد و حجم)، شما خواهید توانست درآمد خود را به ازای هر تراکنش، تا 50 درصد از کارمزد بصورت مادام العمر تضمین نمایید.

سطوح نمایندگی

با فعالیت هرچه بیشتر، سطح نمایندگی اکانت شما بالا رفته و با توجه به سطوح نمایندگی و به ازای ارائه درگاه‌های پرداختی فعال و بیشتر، سهم از کارمزدهای بیشتری به کدهای ارسالی شما تعلق می‌یابد. 
از این رو، مشتریان تمایل بیشتری به استفاده از کدهای دعوت شما خواهند داشت. همچنین با افزایش سطح نمایندگی، درصد پورسانت دریافتی شما نیز افزایش یافته و درآمد مادام‌العمر به شما تعلق خواهد گرفت.
 

برای بازاریابی در آل سات پرداخت، از کجا شروع کنم؟