کارمزد خدمات پرداخت پذیرندگان

آل‌سات پرداخت برای نشان دادن حسن نیّت و اشاعه صحیح فرهنگ پرداخت غیرحضوری و آنلاین، اقدام به ارائه تعرفه رایگان به مدت 30روز برای کلیه خدمات و زیرساخت‌های قابل اتصال به مشتریان، نموده است. امیدواریم این میزان تخفیف در اخذ کارمزد، علاوه بر جلب رضایت پذیرندگان، حمایتی بوده باشد از سمت این مجموعه در قبال مشکلات اقتصادی کسب و کارهای آنلاین و توسعه تجارت الکترونیک.

بنابراین بعد از اتمام دوره رایگان 30 روزه، خدمات ما کماکان با همان انرژی و پشتیبانی مطلوب ادامه داشته و برای بهتر شدن کیفیت خدمات، کارمزد تراکنش‌ها طبق دستورالعمل بانک مرکزی و شبکه شاپرک، بصورت 1% تا سقف 2.500 تومان اخذ می‌گردد. با افتخار اعلام می‌کنیم که کارمزد خدمات آل‌سات پرداخت از تمامی رقبای فعلی در بازار پایین‌تر بوده و کارمزدی برابر و منطبق با سیستم بانکی از پذیرندگان و کسب و کارها دریافت می‌گردد. همچنین آل‌سات پرداخت در راستای رسالت اجتماعی خود، از پذیرندگانی که در حوزه‌های علمی و تحقیقاتی، استارتاپ‌ها، مراکز خیریه و نیکوکاری و علی‌الخصوص موسسات بهداشتی و درمانی فعالیت می نمایند، بصورت ویژه حمایت کرده و تعرفه‌ های بسیار رقابتی‌تر و حتی پایین‌تر از سیستم بانکی را وضع نموده است.

Planning

تعرفه های پذیرندگان

آل سات پرداخت دارای مناسب ترین کارمزد ارائه درگاه پرداخت در شبکه پرداخت الکترونیک کشور

گروه آل سات پرداخت شرایطی را فراهم نموده تا کسب و کارها بتوانند دریک محیط کاملا شفاف میزان عایدی خالص دادو ستدد خود را مدیریت و بررسی نمایند تا از سویی حامی کسب و کار های جدید و نوپا بوده و ازطرف دیگر به عنوان یک همراه همیشگی هدایت همه جانبه سیستم های پرداختی پذیرندگان خود را با بهترین کیفیت و سرعت و امنیت عهده دار باشد.

تعرفه سرویس و پکیج های ما 30 روز اول رایگان حداقل تراکنش روزانه کارمزد لینک پرداخت اختصاصی کارمزد فروشگاه ساز کارمزد درگاه های IPG مبلغ در هر تراکنش
پلن VIP کسب و کارها * ۱۰۰ عدد ۵۰۰ تومان ۱۰۰۰ تومان توافقی آزاد
عادی * آزاد ۵۰۰ تومان ۱۰۰۰ تومان ۱٪ تا سقف ۲۵۰۰ تومان آزاد

لطفا برای دریافت شرایط تعرفه های توافقی غیر از جدول فوق از طریق تیکت و یا تماس با پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

Handshake

طرح های حمایتی آل سات پرداخت

تعرفه سرویس و پکیج های ما ۳۰ روز اول رایگان حداقل تراکنش روزانه کارمزد لینک پرداخت اختصاصی کارمزد فروشگاه ساز کارمزد درگاه های IPG مبلغ در هر تراکنش
امور خیریه و نیکوکاری رایگان آزاد رایگان (از خیرین) رایگان (از خیرین) رایگان (از خیرین) آزاد
امور سلامت و بهداشت عمومی * آزاد ۵۰۰ تومان ۱۰۰۰ تومان ۱٪ تا سقف ۲۰۰۰ تومان آزاد
شتاب‌دهنده شرکت‌های دانش‌بنیان * آزاد ۵۰۰ تومان ۱۰۰۰ تومان ۱٪ تا سقف ۲۰۰۰ تومان آزاد

دانلود اپلیکیشن آل‌سات پرداخت

خدمات رایج بانکی و سرویس‌های متنوع مالی، همراه با اپلیکیشن آل‌سات

DW App Software