استعلام و پرداخت؛ فقط با چند کلیک ساده، در آل سات پرداخت!

ورود به پنل

خدماتی همچون استعلامات بانکی و قضایی، پرداخت تمامی قبوض، خرید شارژ و بسته های اینترنتی، استعلام خلافی خودرو، احراز هویت، استعلامات بانکی و دریافت کد مالیاتی را می توانید در آل سات پرداخت به سادگی و تنها با چند کلیک ساده انجام دهید.

پرداخت قبوض

از این پس، دغدغه ی صرف وقت برای پرداخت قبوض را نخواهید داشت، چون یکی از بخش ها و خدمات مهم آل سات پرداخت، استعلام و پرداخت قبوض خدمات شهری، تلفن ثابت و تلفن همراه می باشد. یکی از نکات قابل توجه پرداخت قبوض در آل سات پرداخت، امکان استفاده از بارکدخوان برای وارد کردن خودکار اطلاعات قبوض است که راحتی و سرعت پرداخت ها را دو چندان می کند. پرداخت قبوض در آل سات پرداخت از سه بخش تشکیل شده است؛ قبض تلفن ثابت، قبض تلفن همراه و سایر قبوض

پرداخت قبض تلفن ثابت
در این بخش، می توانید قبوض تلفن ثابت مربوط به تمامی نقاط کشور را استعلام و پرداخت کنید.
پس از وارد کردن شماره خود به صورت دستی یا انتخاب شماره از لیست مخاطبین خود با استفاده از آیکون دفترچه تلفن، مبلغ قبض به دو صورت "میان دوره و پایان دوره" نمایش داده می شود.
1.    مبلغ میان دوره: مبلغ قابل پرداخت به روز می باشد که از پایان دوره قبل تا لحظه استعلام، محاسبه شده است.
2.    مبلغ پایان دوره: مبلغ نمایش داده شده، صورت حساب شما تا پایان دوره قبل می باشد.

 

پرداخت قبض تلفن همراه

استعلام و پرداخت قبوض تلفن همراه نیز یکی دیگر از بخش های پرکاربرد آل سات پرداخت می‌باشد. در این بخش، می توانید قبوض تلفن همراه خود یا سایر افراد را از تمام نقاط کشور، به سادگی پرداخت کنید.
شایان ذکر است که این سرویس، شماره های تمامی اپراتورهای کشور را پشتیبانی می کند و می توانید قبوض تلفن همراه تمامی اپراتورها را پرداخت کنید. 

برای پرداخت قبض تلفن همراه خود، می¬توانید شماره ی خود را به سه روش وارد کنید:
1.    وارد کردن شماره به صورت دستی
2.    استفاده از آیکون سیم کارت و اجازه دادن به آل سات پرداخت برای وارد کردن خودکار شماره شما
3.    استفاده از آیکون دفترچه تلفن و انتخاب شماره از لیست مخاطبین

توجه داشته باشید؛ در این بخش نیز دقیقا همانند بخش پرداخت قبوض تلفن ثابت، مبلغ قبض به دو صورت "میان دوره و پایان دوره" نمایش داده می شود.

 

پرداخت سایر قبوض

بخش استعلام و پرداخت قبوض در آل سات پرداخت، تنها شامل قبوض تلفن ثابت و همراه نمی باشد، بلکه امکان پرداخت سایر قبض ها از جمله قبوض شرکت مخابرات ایران، سازمان آب و فاضلاب، شرکت گاز، دارایی و مالیات، عوارض شهرداری، اداره برق، راهنمایی و رانندگی و... در آل سات پرداخت وجود دارد.

تنها اطلاعاتی که برای پرداخت سایر قبوض در آل سات پرداخت نیاز دارید، شناسه قبض و شناسه پرداخت می باشد!
جالب اینجاست که برای راحتی کار و از بین بردن امکان اشتباه وارد کردن اطلاعات، می توانید از قسمت بارکدخوان آل سات پرداخت استفاده کرده و فقط در چند ثانیه و تنها با چند کلیک ساده مبلغ قبض خود را پرداخت کنید.
به این صورت که؛ پس از وارد کردن مشخصات قبض (دستی یا توسط بارکدخوان)، صفحه ای به عنوان اطلاعات پرداخت برای شما نمایش داده می شود که کافیست اطلاعات خود را تطبیق داده و کلید پرداخت را بزنید تا مبلغ قبض شما پرداخت شود.

تفاوت‌های آل‌سات پرداخت در بخش پرداخت قبوض

•    عدم نیاز به شناسه قبض و شناسه پرداخت در استعلام و پرداخت قبوض تلفن ثابت و همراه می توانید صرفا با وارد کردن شماره تلفن خود، قبوض تلفن ثابت و همراه خود را پرداخت کنید.

•    ثبت شدن شناسه قبض در اپلیکیشن آل سات پرداخت در اولین استعلام با این کار، در پرداخت های بعدی به شناسه قبض در قسمت تراکنش های پرتکرار دسترسی خواهید داشت و فقط شناسه پرداخت را وارد خواهید کرد که روند پرداخت از قبل نیز آسان تر و سریع تر خواهد شد.
 

خرید بسته اینترنت

بسته های اینترنتی و تعرفه های مناسب اپراتورهای ایرانسل، همراه اول و رایتل را می توانید از آل سات پرداخت دریافت کنید. همچنین میتوانید مشخص کنید که بسته اینترنت خود را برای سیم کارت خود میخواهید یا مودم تان؟!

 

خرید بسته اینترنت همراه

مطمئنا خریدی متفاوت در بسته های اینترنت همراه با آل سات پرداخت تجربه خواهید کرد. در هر زمان و مکانی می توانید برای خود و دیگران بسته اینترنتی تهیه کنید و از دنیای اینترنت لذت ببرید. برای این کار فقط به یک شماره تلفن نیاز دارید!

روند خرید بسته اینترنت همراه

•    شماره خود را به یکی از سه روش زیر وارد کنید:
1. به صورت دستی
2. زدن آیکون سیم کارت و وارد کردن خودکار شماره (در صورت خرید بسته اینترنتی برای سیم کارتی که در حال حاضر به گوشی موبایلتان متصل است)
3. زدن آیکون دفترچه تلفن و انتخاب شماره از لیست مخاطبین (در صورت خرید بسته اینترنتی برای دیگران)

•    از منوی بسته های اینترنتی، بسته مد نظر خود را انتخاب کنید.
هنگام وارد کردن شماره، اپراتور سیم کارت شما به صورت خودکار انتخاب شده و بسته های اینترنتی مربوط به آن اپراتور برای شما نمایش داده می شود.
میتوانید بسته های اینترنتی را یکجا مشاهده کنید یا به صورت دسته بندی های ساعتی، روزانه، سه روزه، هفتگی، پانزده روزه، یک ماهه، دو ماهه، سه ماهه، چهار ماهه، شش ماهه و یکساله مشاهده کرده و انتخاب کنید.

•    پس از انتخاب بسته مورد نظر، به صفحه پرداخت منتقل می شوید که بعد از پرداخت مبلغ نمایش داده شده، فرآیند خرید بسته اینترنتی همراه به اتمام می رسد. 
توجه

اگر اپراتور سیم­کارت خود را تعویض کرده­ اید و یا به اصطلاح شماره خود را ترابرد کرده ­اید، نگران نباشید!

شما می­توانید در قسمت مربوطه، گزینه مورد نظر را فعال کرده و اپراتور جدید خود را اعلام کنید. به این صورت می­توانید از بسته ­های اپراتور جدید خود بهره­مند شوید.

 

خرید اینترنت TD-LTE

روند خرید بسته اینترنت TD-LTE یا اینترنت ثابت نیز دقیقا همانند خرید بسته‌های اینترنت همراه است.فقط کافیست شماره تلفن مربوط به مودم خود را وارد کرده و بسته مد نظر خود را انتخاب و مبلغ آن را پرداخت کنید.
 

خرید شارژ سیم کارت

چه سیم کارت دائمی داشته باشید و چه اعتباری، خدمات کاربردی زیادی مختص شما در آل سات پرداخت وجود دارد.
اگر از سیم کارت اعتباری استفاده می کنید، حتما به شارژ کردن آن هم نیاز دارید که این کار را می توانید در آل سات پرداخت، به راحتی و با چند حرکت ساده انجام دهید.
در قسمت خرید شارژ سیم کارت، قادر خواهید بود هم برای خود و هم برای دیگران شارژ سیم کارت اپراتورهای مختلف ایرانسل، همراه اول و رایتل را خریداری کنید.

فرایند خرید شارژ سیم کارت

•    مشخص کردن نحوه شارژ؛ به صورت مستقیم و یا دریافت رمز شارژ

•    وارد کردن شماره تلفن؛ با سه روشی که پیش تر نیز به آنها اشاره شد. (دستی، خودکار با استفاده از آیکون سیم کارت و برای دیگران با انتخاب شماره از لیست مخاطبین توسط دکمه دفترچه تلفن)

•    انتخاب مبلغ مد نظر برای شارژ سیم کارت که به صورت شارژ هزار تومانی، دو هزار تومانی، پنج هزار تومانی، ده هزار تومانی، بیست هزار تومانی، پنجاه هزار تومانی و... قابل مشاهده است.

•    ورود به صفحه پرداخت و تکمیل اطلاعات مورد نیاز از جمله انتخاب یا وارد کردن شماره کارت، وارد کردن CVV2، نوشتن تاریخ انقضای کارت بانکی، وارد کردن رمز دوم و یا رمز پویا

•    با انتخاب دکمه پرداخت، اطلاعات پرداخت نشان داده می شود که پس از تایید، در عرض چند ثانیه عبارت "تراکنش با موفقیت انجام شد" را مشاهده خواهید کرد و این یعنی سیم کارت شما شارژ شده است.

چند نکته حائز اهمیت

•    مبالغی را  که از هر تراکنش کسب خواهید کرد که این مبالغ در کیف پولتان ذخیره می شود و می‌توانید توسط آنها شارژ رایگان تهیه کنید.
همچنین امتیازهایی از طریق هر تراکنش به شما تعلق می‌گیرد که توسط آنها نیز می توانید در جشنواره شرکت کرده و شانس خود را جهت دریافت جایزه امتحان کنید.

•    پس از تکمیل تراکنش، قسمتی جهت مشاهده و به اشتراک گذاری رسید تراکنش در نظر گرفته شده که می توانید با انتخاب گزینه های آن، رسید خود را به صورت متنی، تصویری و یا نسخه چاپی برای افراد مختلف از طریق راه ها و رسانه های مختلف به اشتراک بگذارید.

•    تمامی پرداخت ها و تراکنش های شما در قسمت تاریخچه ی تراکنش ها ثبت می شود که هر موقع که خواستید می توانید آنها را مشاهده کرده و یا رسید آنها را دریافت کنید.

تمامی استعلامات، تراکنش ها و پرداخت ها که چند دقیقه زمان می برد، با آل سات پرداخت به چند ثانیه کاهش پیدا می کند.
 

استعلام و پرداخت خلافی خودرو

پیگیری جرایم راهنمایی رانندگی و استعلام خلافی خودرو و پرداخت آن کاری زمان بر و خارج از حوصله است؛ کاری که در آل سات پرداخت بسیار آسان بوده و بدون نیاز به خارج شدن از خانه و صرف زمان زیاد، می¬توانید خلافی خودرو خود را استعلام کرده و نسبت به پرداخت آن اقدام کنید.

در قسمت استعلام و پرداخت خلافی خودرو، می‌توانید تنها با وارد کردن بارکد پشت کارت ماشین، از خلافی خودرو خود به صورت رایگان استعلام بگیرید.

توجه داشته باشید؛ در این قسمت نیز برای وارد کردن بارکد پشت کارت خودرو، امکان استفاده از دو روش را دارید.
1.    وارد کردن به صورت دستی
2.    استفاده از بارکدخوان و وارد کردن خودکار بارکد پشت کارت خودرو توسط آل سات پرداخت

پس از وارد کردن بارکد و تایید آن، صفحه ای شامل اطلاعاتی از قبیل مشخصات پلاک ماشین، تعداد خلافی، مجموع کل مبلغ جریمه های خودرو و توضیحات کامل تخلفات (شرح، نوع، مبلغ، محل، شهر و تاریخ دقیق تخلف) به شما نمایش داده می‌شود که می‌توانید هر کدام از جریمه ها را به صورت تکی انتخاب کرده و خلافی خودرو خود را پرداخت کنید.
 

استعلامات بانکی

سرویس مبتنی بر حساب بانکی

این سرویس دارای بخش ها و خدمات متنوعی است که به نوعی بانک را به گوشی موبایلتان انتقال می دهد تا بتوانید تمامی پرداختی های بانکی خود را بدون صرف وقت در نوبت بانک، انجام دهید.
خدمات سرویس وابسته بر حساب بانکی آل سات پرداخت شامل موارد زیر می باشد:
•    تبدیل شماره حساب به شماره شبا و برعکس
•    تطبیق کد ملی و شماره شبا
•    افتتاح حساب جدید 
•    و...
همچنین خدماتی نیز برای کسب و کارهای سه جانبه و خاص مانند انواع کارگزاری ها در نظر گرفته شده است که شامل موارد زیر می باشند:
•    سرویس‌های ویژه مسدودی حساب
•    رفع مسدودی حساب
•    تغییر مبلغ مسدودی
•    واگذاری سپرده
•    و...

 

انتقال وجه

سرویس انتقال وجه آل سات پرداخت، علاوه بر روش های متداول انتقال وجه مانند انتقال وجه داخلی، بین بانکی پایا و بین بانکی ساتنا که در اکثر پلتفرم های بانکی وجود دارد، خدمات متنوع و جذاب دیگری که بر پایه روش های موجود، طراحی و توسعه یافته است را نیز در اختیار شما می گذارد که مطمئنا یکی از نقاط متمایز آل سات پرداخت با سایر پلتفرم ها خواهد بود.

این خدمات، در انتقال وجه به صورت دسته ای برای کسب و کارهایی با پرداخت های متعدد، بسیار کاربرد دارد. مانند:
•    پرداخت حقوق کارکنان
•    تسویه حساب با تامین‌کنندگان
•    تعریف بازهای زمانی مشخص برای پرداخت و انتقال وجه
•    انتقال وجه مستمر
•    انتقال وجه‌های منظم و زمانبندی شده
•    و بسیاری از سرویس‌های دیگر مبتنی بر انتقال وجه

 

کارت به کارت

با توجه به اینکه استفاده از کارت بانکی، از روش های متداول و اصلی در پرداخت محسوب می شود و اکثر افراد، از چند کارت بانکی برای پرداخت های خود استفاده می کنند، آل سات پرداخت نیز این مسئله را مهم شمرده و برای شما کاربران محترم، خدماتی مبتنی بر کارت های بانکی در نظر گرفته است.
یکی از این خدمات، سرویس پرکاربرد کارت به کارت است که از مبداء نزدیک به 20 بانک امکان پذیر می باشد. علاوه بر کارت به کارت، خدماتی نظیر دریافت صورت حساب کارت، دریافت موجودی کارت، مدیریت کارت‌های بانکی و... را می‌توانید در آل سات پرداخت انجام دهید.
همچنین سرویس های ویژه و منحصر به فرد مبتنی بر کارت های بانکی نظیر صدور کارت بانکی برای کسب و کارها و مشتریان خاص با تائید بانک مبداء، قابل ارائه است.

 

احراز هویت

اعتبار سنجی و احراز هویت در امنیت تراکنش های آنلاین از اهمیت ویژه ای برخوردار است و ممکن است افراد زیادی به خاطر همین مسئله از خدمات اینترنتی و آنلاین استفاده نکنند.

گفتنی است که آل سات پرداخت در این زمینه، از طیف وسیع سرویس های احراز هویت استفاده می کند تا امنیت کاربران خود را به طور کامل تامین کند تا نگرانی در استفاده از خدمات آنلاین نداشته باشید.
استفاده از روش های مختلف اعتبارسنجی، نشان دهنده میزان اهمیت دادن آل سات پرداخت به حفظ امنیت کاربران است.
یکی از مهمترین روش های احراز هویت در آل سات پرداخت، استفاده از مکانیزم OAUTH است که امکان احراز هویت مشتریان بر اساس مکانیزم‌های بانک را فراهم می‌سازد.