با لینک پرداخت محصولات و خدمات، از ایجاد فاکتورهای متعدد و طولانی خلاص شوید !!!

ورود به پنل

یکی دیگر از خدمات  آل‌سات پرداخت در حوزه پولی و مالی، امکان ایجاد تعداد نامحدودی لینک پرداخت برای محصولات و خدمات متنوع شما و فروشگاه تان است. داشتن این لینک بصورت برچسب یا تگ، پرداخت وجه محصولات و خدمات را برای مشتری و پذیرنده تسهیل می نماید. علاوه بر کسب و کارهای اینترنتی با سابقه، افراد عادی که وب سایت فروش ندارند و فعالیت خود را از راه‌های مختلفی مثل شبکه‌های اجتماعی انجام می‌دهند نیز می‌توانند از لینک پرداخت محصول استفاده کنند و برای افزایش سهم بازار و گسترش فروش اینترنتی محصولات و خدمات خود، آن را در اختیار مشتریان قرار داده و به صورت امن و سریع وجه خود را غیرحضوری دریافت کنند. 

در واقع، لینک پرداخت محصول، نوعی لینک درخواست پرداخت وجه آن محصول و خدمت نیز محسوب می‌شود و از ویژگی‌های مهم و جالب آن، امکان وارد کردن مبلغ دلخواه توسط واریز کننده پول و یا تعیین مقدار واریزی توسط پذیرنده و ارسال لینک آماده به مشتریان است.

استفاده از این لینک در اموری مانند موسسات خیریه و دریافت مبالغ بدون عدد نیز کاربرد زیادی دارد. تفاوت لینک پرداخت شخصی با صفحه پرداخت شخصی، در امکان تعیین مبلغ ثابت برای لینک پرداخت شخصی است.

به عنوان مثال؛ فرض کنید شخصی یک کانال تلگرام دارد و تعرفه‌های مختلفی برای درج تبلیغات در کانال خود در نظر گرفته است. این فرد می‌تواند برای هر یک از تعرفه‌ها یک لینک مجزا با قیمت ثابت ساخته و در اختیار مشتریان خود قرار دهد. با این کار، مشتریان هنگام پرداخت، اولاً از سردرگمی نجات می‌یابند، ثانیاً نیازی به وارد کردن قیمت نخواهند داشت و فرآیند خرید و پرداخت سریع‌تر از روال همیشه انجام می شود.

قابلیت درخواست اطلاعات مختلف از مشتری در لینک پرداخت شخصی آل‌سات پرداخت

قطعاً وجود لینک پرداخت مختص یک محصول یا خدمت به طور قابل توجهی از حجم کار شما را کاهش داده و آپدیت قیمت محصول و خدمت را بسیار سریع تر خواهد کرد. در هنگام ساخت لینک پرداخت برای هر محصول، می توانید مشخص کنید که قبل از پرداخت چه اطلاعاتی را از مشتری خود می خواهید. همچنین می توانید برای مشتریان حق انتخاب دهید؛ به این صورت که وارد کردن کدام اطلاعات اجباری و کدام یک اختیاری است. با باز کردن لینک پرداخت، مشتری هم زمان می تواند تمام صفحه‌ی فروشگاه اینترنتی و یا تک محصول را با آرم و لوگوی کسب و کارتان مشاهده نماید که این موضوع به برندینگ سازمانی شما کمک خواهد کرد.

امکانات لینک پرداخت اختصاصی در یک نگاه

با بهره مندی از خدمات آل‌سات پرداخت، فاصله بیشتری در تکنولوژی نسبت به رقبای خود ایجاد کنید.