کیف پول الکترونیکی آل سات پرداخت

ورود به پنل

امروزه برای سهولت تجارت الکترونیک ازجمله تراکنش های مالی آنلاین، مثل خرید از فروشگاه های اینترنتی، شارژ تلفن همراه، خرید بسته های اینترنتی و پرداخت کلیه قبوض، از سرویس آنلاینی به اسم کیف پول الکترونیکی استفاده می شود. شما می توانید با استفاده از گوشی تلفن همراه و یا کامپیوتر، اقدام به انجام تمامی تراکنش ها و خدمات ذکر شده نموده و پرداخت های خود را از کیف پول مدیریت نمایید. این کیف الکترونیکی همانند کیف پول معمولی می باشد، با این تفاوت که به جای اسکناس های کاغذی و سکه، از وجه و اعتبار الکترونیکی که قبلا به این کیف اختصاص داده اید، استفاده می کنید.

آل سات پرداخت به منظور استفاده کاربران از این امکان، شرایطی را فراهم کرده است تا بتوانید به راحتی کیف پول الکترونیکی خود را ایجاد و استفاده نمایید. ما با استفاده از شیوه های امنیتی سطح بالا، شرایطی را فراهم آورده ایم تا بتوانید به راحتی کیف پول الکترونیکی خود را ایجاد کرده و برای انجام تمامی خریدها و پرداخت های الکترونیکی خود از آن بهره مند شوید.
با کیف پول الکترونیکی آل سات پرداخت، میتوانید به راحتی به حساب بانکی خود متصل شده و کیف پول خود را تا وجه دلخواه تان شارژ کنید و هرگز نگران خالی بودن کیف خود نباشید. همچنین می‌توانید از مزایای باشگاه مشتریان و تخفیفات در کارمزدها و یا وب‌سرویس‌ها استفاده نمایید.

کیف پول آل‌سات پرداخت چیست؟

کیف پول آل سات پرداخت، کیف پولی امن در اختیار شما می باشد که با امنیت بالا ایجاد شده و  امکان تراکنش های مالی از جمله خریدهای روزانه، پرداخت قبوض، انتقال وجه، پرداخت در سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مختلف و... را به شما می دهد. همچنین شما می توانید، داخل سیستم آل‌سات پرداخت به دوستان خود انتقال مبلغ داده و در مواقع اضطراری بدون کارمزد انتقال و بصورت آنی، به دوستان خود انتقال وجه انجام دهید.

شارژ خودکار کیف پول

برای تمامی پرداخت هایی که انجام می دهید، میزان موجودی کیف پولتان باید برابر با هزینه یا مبلغ پرداختی باشد.
 از آنجایی که شارژ کیف پول برای هر پرداخت، کاری خارج از حوصله می باشد، آل سات پرداخت جهت رفاه حال شما، سرویسی تحت عنوان شارژ خودکار کیف پول ایجاد نموده است.
این سرویس به شما این امکان را می دهد که به راحتی با تعیین میزان موجودی حداقل برای کیف پولتان، زمانی که مقدار موجودی کیف پول شما از سقف تعیین شده کمتر شد، کیف پولتان به طور خودکار به مبلغ مشخص شده شارژ می شود و دیگر نگران خالی بودن موجودی خود و ایجاد مشکل در مواقع ضروری نخواهید بود.
 

مزایای استفاده از کیف پول‌ الکترونیکی آل‌سات پرداخت

•    استفاده آسان و کاربردی
•    سطح امنیتی بالا 
•    سرعت بالا در انجام تراکنش ها
•    امکان مدیریت حساب ها و ارتباط آسان با سایر حساب ها
•    امکان شارژ خودکار موجودی کیف پول
•    امکان برداشت خودکار تراکنش ها رایج و مشخص دوره‌ای

دانلود اپلیکیشن آل‌سات پرداخت

خدمات رایج بانکی و سرویس‌های متنوع مالی، همراه با اپلیکیشن آل‌سات

DW App Software