کیف پول آل‌سات پرداخت، ابزاری برای تسویه‌های زمان‌بندی شده شما!!

ورود به پنل

بزرگترین مزیت کیف پول آل سات، سادگی آن و اتصال به سیستم تسهیم فردایی یا همان دستور پرداخت آنلاین می باشد. با این ابزار شما لازم نیست هر روز گردش حساب و تسویه به حساب خودتان داشته باشید !!! هر پذیرنده می‌تواند با فعال کردن کیف پول خود به تمامی طرف های تجاری خود تسویه های مدت دار (در تاریخ دلخواه و در صورت لزوم) با مبالغ مختلف بصورت زمان بندی شده داشته باشد. همچنین هر کسب و کار قادر خواهد بود، به راحتی به حساب بانکی خود متصل شده و کیف پول خود را تا وجه دلخواه شارژ نماید و هرگز نگران خالی بودن کیف خود نباشد. با استفاده از این ابزار، می‌توانید از مزایای باشگاه مشتریان، جایزه تراکنش ها، تخفیفات در کارمزدها و یا وب‌سرویس‌ها استفاده نمایید.

 

امروزه برای سهولت تجارت الکترونیک ازجمله تراکنش های مالی آنلاین، مثل خرید از فروشگاه های اینترنتی، شارژ تلفن همراه، خرید بسته های اینترنتی و پرداخت کلیه قبوض، از سرویس آنلاینی به اسم کیف پول الکترونیکی استفاده می شود. شما می توانید با استفاده از گوشی تلفن همراه و یا کامپیوتر، اقدام به انجام تمامی تراکنش ها و خدمات ذکر شده نموده و بجای پرداخت لحظه به لحظه و مشکلات فراخوانی رمز دوم، پرداخت های خود را از کیف پول مدیریت نمایید. این کیف الکترونیکی همانند کیف پول معمولی می باشد، با این تفاوت که به جای اسکناس های کاغذی و سکه، از وجه و اعتبار الکترونیکی که قبلا به این کیف اختصاص داده اید، استفاده می کنید.

 

آل سات پرداخت به منظور استفاده کاربران از این امکان، شرایطی را فراهم کرده است تا در هنگام ثبت نام، بصورت اتوماتیک کیف پول الکترونیکی شما ایجاد گردد و پذیرندگان بتوانند از امکانات آن استفاده نمایند. ما با استفاده از شیوه های امنیتی سطح بالا، شرایطی را فراهم آورده ایم تا بتوانید، درگاه های پرداخت مستقیم و واسط و یا هر ابزار پرداختی که از آل سات ایجاد نموده اید، به کیف پول خود متصل نموده و برای انجام تمامی خریدها و پرداخت های الکترونیکی خود از آن بهره مند شوید.

کیف پول آل‌سات پرداخت چیست؟

کیف پول آل سات پرداخت، یک زیرساخت پرداخت در اختیار شما می باشد که با امنیت بالای ایجاد شده، امکان تسویه تراکنش های مالی با مبالغ بسیار بالا را نیز فرهم می سازد. تسویه از کیف پول در مواردی همچون؛ تسویه با شرکای تجاری، تسویه بستانکاران تجاری کسب و کار شما، خریدهای روزانه از فروشگاه آل سات، پرداخت قبوض، انتقال وجه، پرداخت در سایت‌ها و اپلیکیشن‌های دارای درگاه آل سات و... قابل استفاده است. شما می توانید، از داخل پنل کاربری خود در آل‌سات پرداخت با درج کد ملی و شبای مقصدتان به دوستان خود انتقال مبلغ داده و در مواقع اضطراری با کارمزد انتقال مصوب شاپرک و بصورت آنی، به شرکای تجاری خود انتقال وجه انجام دهید. تسهیم از کیف پول نیز با کارمزد اندکی قابل کارسازی می باشد.

شارژ خودکار کیف پول

برای تمامی پرداخت هایی که انجام می دهید، میزان موجودی کیف پولتان باید برابر با هزینه یا مبلغ پرداختی باشد.
 از آنجایی که شارژ کیف پول برای هر پرداخت، کاری خارج از حوصله می باشد، آل سات پرداخت جهت رفاه حال شما، سرویسی تحت عنوان شارژ خودکار کیف پول ایجاد نموده است.
این سرویس به شما این امکان را می دهد که به راحتی با تعیین میزان موجودی حداقل برای کیف پولتان، زمانی که مقدار موجودی کیف پول شما از سقف تعیین شده کمتر شد، کیف پولتان به طور خودکار به مبلغ مشخص شده شارژ می شود و دیگر نگران خالی بودن موجودی خود و ایجاد مشکل در مواقع ضروری نخواهید بود.
 

مزایای استفاده از کیف پول‌ الکترونیکی آل‌سات پرداخت

•    استفاده آسان و کاربردی
•    سطح امنیتی بالا 
•    سرعت بالا در انجام تراکنش ها
•    امکان مدیریت نقدینگی و دستور تسویه به حساب افراد با تکمیل فرم مبارزه با پولشویی
•    امکان شارژ خودکار موجودی کیف پول