سیستم ‌تسهيم وجوه درگاه‌های آنلاین آل‌سات پرداخت

ورود به پنل

سرویس طلایی تسهيم چیست و چگونه عمل می‌کند؟

آل سات پرداخت از یک نظر شبیه به یک نئو بانک کوچک می‌باشد که با ایجاد سرویس پرداخت دسته‌ای با عنوان محصول " سرویس طلایی تسهیم " تمامی دریافتی‌های حاصل از فروش محصولات، خدمات و سرویس‌های ارائه شده توسط شما را که از طریق فروش سنتی و یا آنلاین انجام گرفته است، به حساب ذی‌نفعان تجاری کسب و کار تان تسهیم می‌نماید. به عبارت بهتر؛ برای کسب و کارهایی که به صورت شراکتی فعالیت دارند و یا بصورت دوره‌ای و روزانه با طرف‌های تجاری متعددی سر و کار دارند، در راستای مدیریت مالی مبالغ ورودی، از همان مبداء ورود مبالغ، می‌توان سهم هر شریک یا زیرمجموعه را بصورت مبلغ یا درصد جداگانه، محاسبه و با سیستم تسهیم آل‌سات پرداخت، به حساب وی واریز نمود.

شما می‌توانید با تعریف حساب‌های شرکای تجاری خود و یا زیرمجموعه‌های کسب و کار تان همچون؛ بازاریابان فروش، اساتید آموزشی، کارمند شرکت و یا متخصصین فنی پشتیبانی فروش، میزان سهم واریزی به هر حساب به صورت ثابت و متغیر (درصدی - ریالی) را تعیین نموده و به راحتی تمامی مبالغ ورودی حاصل از فروش را تسهیم نمایید. میزان تسهیم در هر تراکنش و یا در مجموع، هیچ محدودیتی نداشته و شما می‌توانید هر مبلغی را در هر زمانی بدون محدودیت سقف تسهیم و به حساب‌های طرف تجاری خود واریز کنید.

روش ثبت نام و استفاده از وب‌سرویس تسهیم آل‌سات پرداخت

شما می‌توانید با تکمیل فرم ثبت نام در آل سات پرداخت عضو شده و سپس کارشناسان ما مدارک شما را کمتر ازچند ساعت مورد بررسی قرار می‌دهند. پس از دریافت تایید مدارک خود توسط کارشناسان شتیبانی پذیرندگان، قادر خواهید بود از سرویس طلایی تسهیم استفاده نمایید. تمامی ورودی های شما از ابزارهای پرداخت نظیر؛ درگاه واسط اینترنتی، لینک شخصی، QR کد محصول و ... در کیف پول شما تجمیع گردیده و سپس با تکمیل درخواست تسهیم به هدف خود برسید.
شما می توانید عنوان و مشخصات کسب و کار خود را در آل سات پرداخت ثبت نموده و ابزارهای کاربردی از جمله سیستم تسهیم را به دلخواه خود شخصی سازی کنید. برای این منظور می‌بایست؛ ضمن تیک زدن به موافقت با قوانین تسهیم، فرم مبارزه با پولشویی را از قسمت مربوطه پرینت گرفته و مهر و امضاء نموده و به کارشناسان پشتیبانی آل سات پرداخت ارسال نمایید.

ويژگي‌های سوپر طلاییِ سرویس تسهيم آل‌سات پرداخت

ايجاد اعتماد بين شركاي تجاري
امكان واريز مبلغ تخصیص داده شده به  هر سهم به صورت اتوماتيك و دستي
سهولت انجام امور مالي بين شركاي تجاري
انجام فرايند تسهيم در سریع ترین زمان ممکن 
امکان تسهيم درآمد حاصل از فروش به صورت کلی یا جزئی
 

کسب و کارهایی که می‌توانند از سیستم تسهیم آل سات پرداخت بهره ببرند

سرویس تسهیم آل سات پرداخت به چند گروه تقسیم می‌شود

تسهيم ثابت

با استفاده از این سیستم درآمد حاصل از فروش هر محصول با نسبت هر سهم که شما تعریف کرده‌اید به صورت جداگانه محاسبه و به صورت خودکار به حساب شریک‌های تجاری شما واریز می‌شود. انجام تمامی واریزی‌های تسهیمی بین حساب‌های ذی‌نفعان تنها با یکبار تعریف قابل انجام می‌باشد و برای هر واریز نیاز به وارد کردن مجدد نسبت‌های سهمی نمی‌باشد.

تسهيم شناور

اگر نسبت سهم هر یک از شرکا در محصولات مختلف متفاوت باشد و درصد متفاوتی از سود حاصل از فروش هر محصول به حساب آنها باید واریز گردد، بهترین گزینه استفاده از سیستم تسهیم شناور آل سات پرداخت می‌باشد. شما کافیست تعیین کنید که چه درصدی به حساب هر یک از شریک‌های تجاری باید واریز گردد، سیستم آل سات پرداخت در صورت موفق بودن وضعیت تراکنش‌های انجام شده، تمامی تقسیم‌بندی سهم‌ها را انجام داده و مبلغ نهایی را به حساب هر یک از ذی نفعان واریز می‌نماید. همچنین در صورتی که شما خود تمایل به تقسیم‌بندی واریزی هر سهم را دارید، می‌توانید ازآل سات پرداخت API مورد نیاز خود را دریافت کرده و ازآن استفاده کنید. 

تسهيم روي تراكنش

با استفاده از این سرویس می‌توانید برای هریک از تراکنش‌های خود حسابی به عنوان ذینفع معرفی نمایید تا پس از انجام هر تراکنش از طریق QR کد فروشگاه شما که بر روی دستگاه کارتخوان نمایش داده می‌شود و یا درگاه پرداخت آنلاین خود، مبالغ حاصل از هر تراکنش به صورت آنی تقسیم شده و به حساب‌های ثبت شده توسط شما واریز شود. شما برای بهره‌مندی از این سرویس می‌توانید از طریق وب سرویس‌های ثبت سفارش  آل سات پرداخت اقدام نمایید.

تسهيم روي كيف پول

با استفاده از این سرویس کاربر می‌تواند از طریق پنل کاربری خود و نیز وب‌سرویس آل سات پرداخت مبالغ ذخیره شده در کیف پول الکترونیکی خود را مدیریت نماید و در هر زمان با نسبت‌های دلخواه به حساب‌ هر یک ازشرکای تجاری خود واریز نماید.