دریافت شماره شبا حساب‌ بانکی

همانطور که مستحضر هستید؛ کلیه پذیرندگان محترم و یا متقاضیان استفاده از ابزارهای پرداخت در وبسایت، جهت تسویه حساب خود می‌بایست یک یا چند حساب متعلق به خودشان را در وبسایت وارد و به تایید آل‌سات پرداخت برسانند. برای این منظور، صفحه استعلام شناسه شماره حساب بانکی ایرانیان (شبا) در تمامی بانکها و موسسات اعتباری دارای مجوز از بانک مرکزی ج.ا.ا بصورت آماده تدارک دیده شده است.

چنانچه شما متقاضی محترم، از شماره شبای بانکی خود مطلع نباشید، به راحتی می‌توانید از این صفحه بانک مربوطه را انتخاب و با وارد کردن شماره حساب، شبای آن را دریافت و در قسمت مشخصات بانکی در پنل کاربری وارد نمایید. اکنون مراحل احراز هویت‌تان کامل گردیده و آماده استفاده از ابزارهای پرداخت مورد نظرتان خواهید بود. خاطر نشان می شود؛ با استفاده از لینک پرداخت سریعتر و با سهولت بیشتری می توانید اقدام به دریافت وجوه از مشتریان خود کنید.

همچنین برای راحتی شما در معاملات و جلسات مذاکره فروش، لینک استعلام آخرین وضعیت نقل و انتقال چک در سامانه صیاد و همچنین استعلام وضعیت اعتباری چک های صادره گذاشته شده است. پذیرندگان محترم می توانند قبل از انجام معاملات و قبول چک مدت دار، ابتدا موجودی چک، اعتبار دسته چک و درستی نقل و انتقال آن را استعلام و سپس وارد مذاکرات فروش و معامله شوند.