دریافت شماره شبا حساب‌ بانکی

از جمله اطلاعات مهم و ضروری که امروزه می بایست در دسترس مان بوده و به اقتضای ضرورت استعلام نماییم، شماره حساب بانیکی ایرانیان (شماره شبا) می باشد که در سامانه های تسویه کشور برای کسب و کار ها بسیار کاربرد دارد. آن دسته از پذیرندگانی که در سامانه خدمات پرداخت الکترونیک آل سات پرداخت ثبت نام می نمایند، می توانند از طریق جدامل زیر و با انتخاب بانک مورد نظر، به راحتی و با وارد کردن شماره حساب و یا شماره کارت، شماره شبای مربوط به آن بانک را استعلام و در موقع ثبت نام در آل سات پرداخت و یا هر سامانه دیگری، از آن استفاده نمایند.

همچنین برخی استعلامات مهم دیگر نظیر استعلام اعتبار چک و وضعیت نقل و انتقال آن، از جمله فاکتورهای مهم در زمان معامله طرفین می باشد که قبل از انجام معاملات، می توانند از اعتبار چک صادره توسط فرد مقابل و طرف تجاری خود، اطمینان حاصل نموده و سپس اقدام به خرید و فروش ملک، خودرو، طلا، دلار، گوشی تلفن همراه، لوازم خانگی و ... نمایند.

همچنین صاحبان کسب و کارها بنا به شرایط موجود در قانون تجارت امکان مواجهه با انواع اقسام شکایات را داشته و نیازمند اطلاع از وضعیت پرونده های له و علیه مربوط به خود در سامانه ثنا قوه قضائیه می باشند. از طریق لینک های زیر می توانید به تمامی استعلامات مربوط به کسب و کارتان رسیدگی کرده و از آخرین وضعیت آنها مطلع شوند.