باشگاه مشتریان چیست؟

ورود به پنل

باشگاه مشتریان آل‌سات پرداخت، برنامه مدون و جذابی‌ است که خریداران زیرمجموعه کسب و کارها و همچنین خود پذیرندگان را ترغیب می‌کند که به وبسایت‌ها و پذیرندگانی که قبلا از آنها خرید کرده‌اند، برای خرید مجدد مراجعه کنند. علاوه بر این؛ مشتریان شما می‌توانند، از این پس، از کلیه محصولات و خدمات تمامی پذیرندگان آل‌سات پرداخت تخفیف گرفته و به خرید از فروشگاه شما و انجام تراکنش بیشتر با شما تشویق شوند.

به عنوان مثال با ارائه پیشنهادهایی خاص به مشتریان تان، مثل دسترسی پیشرفته به محصولات جدید، تخفیف های شگفت‌انگیز یا حتی گاهی عرضه کالاهای رایگان در مناسبت‌های خاص مثل جمعه سیاه، آنها را ترغیب نمایید تا تراکنش درگاه شما هر روز بیشتر و بیشتر شود. به این ترتیب شما در باشگاه مشتریان آل سات پرداخت به پله های بالایی تعداد تراکنش روزانه ارتقاء خواهید یافت. به ازای خرید مشتریان از کسب و کار شما، جایزه تراکنش های پذیرندگان در آل سات پرداخت بصورت کش بک (cash back) روزانه به حساب تان واریز می شود و به عبارت ساده تر، تراکنش بیشتر، جایزه بیشتر به همراه خواهد داشت.

موضوع جالب‌تر اینکه خود پذیرندگان نیز می‌توانند؛ همزمان با بزرگتر شدن مشتریان‌شان، دسته‌بندی بین اعضاء ایجاد کرده و خدمات را برای هر دسته متفاوت تعریف نماید. ایجاد گروه مشتریان عادی و یا خیلی مهم (VIP) می‌تواند پس از بررسی رفتار مشتریان شما و سوابق خرید و فروش‌های آنها، انجام پذیرد.

 

در خیلی از کسب و کارها هم از همان ابتدا، می‌توان مشتریان را به دسته‌های مختلفی تفکیک کرد و برنامه و خدمات خاصی برای هر گروه از آن‌ها داشت. این تفکیک معمولاً به میزان خرید مشتری و جایگاه آنها بر می‌گردد. ایجاد اشتراک و دسته‌های: عادی، نقره‌ای، طلائی و پلاتینیوم در برنامه همکاری در فروش آل‌سات پرداخت نیز بر اساس همین نگاه و تفکر شکل گرفته است.

پذیرندگان محترم نیز می‌توانند، تفکیک مشتریان را با نگاه‌های متفاوتی بسته به کسب و کار و تجارت خودشان پایه‌گذاری کنند. در اجرای چنین عملکردی مسلماً برنامه مدون، سیستم باشگاه مشتریان خوب و تجربه عملکرد ارائه تخفیف‌های جذاب، می‌تواند تضمین‌کننده موفقیت پروژه‌ باشد.

دانلود اپلیکیشن آل‌سات پرداخت

خدمات رایج بانکی و سرویس‌های متنوع مالی، همراه با اپلیکیشن آل‌سات

DW App Software