صدور و ارائه فاکتور به صورت آنلاین در بستر آل‌سات پرداخت (به زودی ...)

ورود به پنل

شاید در زمان های قدیم موضوع تهیه ، ارائه و یا حتی ارسال فاکتور برای مشتری از اهمیت زیادی برخوردار نبوده و جایگاه فاکتور در تجارت سنتی به شکل رسید دریافت و پرداخت کاغذی بوده است. اما امروزه با پیشرفت تجارت الکترونیک و سطح انتظارات مشتریان از خدمات دریافتی بالا رفته و خریداران محصولات و دریافت کنندگان خدمات ، انتظار دریافت فاکتور در قبال تقاضاهای خود را دارند. اما انتظارات در همین حد متوقف نشده و با توسعه جوامع و عدم وجود وقت کافی برای مشتریان جهت حضور در محل کسب و کار ، اغلب تقاضای ارسال آنلاین رسید خدمات و همچنین پرداخت آنلاین آن را دارند. در حقیقت مشتریان امروزی تمایل دارند تا بدون نیاز به مراجعه حضوری ، خدمات و محصولات خود را انتخاب نموده و با داشتن فاکتور آنلاین ، اقدام به پرداخت وجه و تایید ارسال کالا نمایند.

شما می‌ توانید برای محصولات و یا خدمات ارائه شده خود ، از سیستم ایجاد و ارسال فاکتور آنلاین آل سات پرداخت، استفاده نموده و برای مشتریان خود رسید کالا و خدمات مورد تقاضای آنها را ارسال نمایید. در ضمن بر روی فاکتور ارسالی شما، دکمه پرداخت وجود دارد که مشتری با کلیک روی آن می‌تواند مبلغ فاکتور را نیز پرداخت نموده و شما نیز بصورت لحظه ای آن را رصد نمایید. نکته جالب توجه اینکه ، امکان درج توضیحات مورد نیاز بر روی فاکتور وجود داشته و این امر موجب شفاف‌سازی خدمات و محصولات ارائه شده و آگاهی و رضایت بیشتر مشتریان می گردد.دریافت 

روش‌های ارائه‌ی فاکتور آنلاین در آل‌سات پرداخت

شما می‌توانید پس از ایجاد فاکتور آن را از طریق پیامک، ایمیل و یا با استفاده از پیام رسان‌های مرسوم چون واتساپ، تلگرام و اسکایپ برای مشتریان خود ارسال نمایید.

امکان پرداخت وجه فاکتور به صورت آنلاین

ما برای سهولت در امر پرداخت، امکان پرداخت آنلاین وجه فاکتور را فراهم آورده‌ایم؛ به این صورت که مشتریان شما پس از دریافت فاکتور می‌توانند به راحتی با استفاده از دکمه پرداخت آنلاین تعبیه شده روی فاکتور، مبلغ پرداختی را از طریق کلیه کارت‌های بانکی متصل به شبکه شتاب، به صورت آنلاین به حساب شما واریز نمایند.

ثبت رسید دریافت به صورت خودکار

رسید مبالغ فاکتور‌های پرداخت شده و سند تایید پرداختی آن‌ها پس از پرداخت توسط مشتریان، در سیستم حسابداری ثبت و قابل دسترس برای شما می‌باشند.

مزایای استفاده از سرویس فاکتور آل‌سات پرداخت

با استفاده از این سرویس، لوگو شما روی تمامی فاکتور‌های ارسالی درج خواهد گردید.
این سرویس به صورت خودکار برای پیگیری فاکتورهای پرداخت نشده اقدام می‌نماید و با ارسال پیامک و ایمیل در زمان‌های مشخص و تعریف شده، پرداخت وجه فاکتور را به مشتریان شما یادآور می‌شود.

امکانات فاکتورآنلاین آل سات پرداخت