بدون صرف وقت و هزینه، فروشگاه خودتان را بسازید!

ورود به پنل

به فروش در بستر وب مثل رقبا وقت نگذاشته‌اید و به افزایش فروش و توسعه کسب و کارتان فکر می‌کنید؟ 

هزینه های سرسام آور طراحی فروشگاه اینترنتی و مشکلات تهیه هاست و دامنه شما را از انجام آن منصرف کرده است؟

تصور می‌کنید گرفتن نماد اعتماد آل سات پرداخت‌ و درگاه پرداخت اینترنتی IPG پروسه زمان بری بوده و دردسر های اینماد و پروسه‌های اداری و مالیاتی خود را دارد؟

اپیدمی کرونا کسب و کار فیزیکی شما را تحت تاثیر قرار داده و باعث کاهش حجم فروش‌تان شده است ؟

آیا فکر می‌کنید برای طراحی فروشگاه اینترنتی نیاز به دانش برنامه نویسی دارید؟

آیا کسب و کار شما فقط در شبکه های مجازی مانند تلگرام و اینستاگرام است و همچنان مشکلاتی مانند عدم دسته بندی محصولات و جست و جوی آن و ویرایش و آپدیت محصولات شما را کلافه کرده است؟ به فکر ابزار کاربردی و آسان برای فروش آنلاین در بستر اینترنت هستید؟

مجموعه آل سات پرداخت با در اختیار قرار دادن زیرساخت فنی رایگان به نام سرویس فروشگاه‌ساز آل سات پرداخت، شما را از دانش برنامه نویسی بی‌ نیاز کرده و تمام دغدغه های فروش آنلاین شما را برطرف نموده است تا در هر صنفی و با هر نوع کسب و کاری در کمترین زمان ممکن و به صورت رایگان صاحب فروشگاه اختصاصی خودتان شوید.

علاوه بر آن، با وجود درگاه پرداخت آنلاین رایگان بر روی فروشگاه ساز، شما می توانید حتی فاکتور تکی و یا گروهی کالا و خدمات خودتان را با قیمت معین و یا با اعمال تخفیف و توضیحات ضروری به مشتریان خود ارسال نموده و از طریق درگاه پرداخت اختصاصی، با مشتریان تسویه حساب کنید.

همچنین شما می‌توانید به راحتی تجارت الکترونیک خود را شروع کرده‌ و بستر کسب و کار اینترنتی تحت وب ایجاد نمایید و با قراردادن عکس و قیمت و توضیحات اجناس و یا خدمات‌تان، از محیط سنتی دفتر و یا مغازه فیزیکی فراتر رفته و تبادل کالا و خدمات خود را از شبکه‌های اجتماعی به محیط تحت وب با قابلیت جلب اعتماد بیشتر مشتریان، انتقال دهید.

در آل سات پرداخت، چگونه فروشگاه اینترنتی رایگان بسازیم؟

امکانات فروشگاه اینترنتی شما در یک نگاه

با فروشگاه‌ساز آل سات پرداخت، کسب و کاری به وسعت ایران داشته باشید.

با سرویس رایگان فروشگاه ساز آل سات پرداخت میتوانید بدون دانش برنامه نویسی، تهیه هاست و دامنه و طی کردن بروکراسی اداری دریافت درگاه بانکی، فروشگاه آنلاین خود را در بستر آل سات پرداخت در مدت کم تر از یک روز بسازید و تعداد تراکنش های خود را افزایش دهید.

مزایای داشتن فروشگاه آنلاین در بستر آل‌سات پرداخت