پاداش همکاری در فروش

کاربران محترم و پذیرندگان فعال در آل‌سات پرداخت، علاوه بر درآمدهای روزانه کسب و کار خودشان، می‌توانند از پاداش و مزایای گوناگون و سبد درآمدی متنوعی برخوردار شوند. همکاران محترم ما می‌توانند علاوه بر استفاده از باشگاه مشتریان که به زودی راه‌اندازی خواهد شد، از طرح‌های تشویقی که از طریق معرفی دوستان و آشنایان به ثبت نام و انجام تراکنش از یکی از ابزارهای پرداخت و یا درگاه‌های آل‌سات پرداخت در نظر گرفته شده نیز، برخوردار شوند. کاربران عزیز با انجام طرح‌های تشویقی و رسیدن به تعداد تراکنش پله ای مدنظر، می‌توانند علاوه بر درآمد از کسب و کار خود، پاداش همکاری با آل‌سات پرداخت را نیز دریافت کنند.

برای انجام طرح‌های تشویقی کافی است در پنل کاربری خود به بخش زیرمجموعه‌گیری مراجعه نموده و لینک معرفی به دوستان را از طریق شبکه‌های اجتماعی و پیامک به کسب و کارهای دوستان و آشنایان ارسال نمایید. در صورت ثبت نام از طریق این لینک و شروع تراکنش‌ها، مبلغ مشخصی از کارمزدها به عنوان پاداش به شما تعلق می‌گیرد. میزان بازگشت کارمزد (cash back) تعریف شده در طرح بازاریابی مویرگی آل سات پرداخت به شرح زیر می باشد:

سطوح بازاریابی و اشتراک کارمزد:
سطح 1 : 0 الی 299 تراکنش > 10 درصد
سطح 2 : 300 الی 999 تراکنش > 15 درصد
سطح 3 : 1000 الی 5000 تراکنش > 20 درصد
سطح 4 : 5000 الی 10000 تراکنش > 30 درصد
سطح 5 : 10000 الی 50000 تراکنش > 50 درصد

طرح‌های تشویقی و سطوح تراکنش پله‌ای، صرفاً برای پذیرندگان نبوده و تمامی کاربران و مراجعین محترم به وبسایت آل‌سات پرداخت می‌توانند با این روش و از طریق تراکنش‌های روزانه کاربرانی که معرفی کرده‌اند، مشمول طرح‌های تشویقی شده و از محل تراکنش‌های آنها، بخشی از کارمزد تراکنش را دریافت می‌کنند. این میزان از اشتراک کارمزد‌ها در هیچ یک از شرکت‌های مشابه وجود نداشته و شرکت‌های برنامه نویسی و یا فریلنسرها می توانند منبع درآمد فوق‌العاده ای از معرفی وبسایت های تحت برنامه نویسی و یا تحت طراحی خود، داشته باشند.

Motivation

پلن انگیزشی

جداول همکاری در ارائه خدمات پرداخت آنلاین از طریق معرفی درگاه‌ها و خدمات پرداخت آل‌سات پرداخت

کارمزد همکاری در فروش نام طرح
از سود کارمز ۱۰ الی ۵۰ درصد بازاریابی و کسب درآمد
  • ۱۰٪ از کارمزد آل‌سات پرداخت به عنوان پورسانت بازاریابی به شما تعلق می گیرد
  • اول هر ماه تمامی پورسانت های ماه قبل به حساب بانکی شما واریز می گردد
  • حداقل مبلغ قبل تسویه ماهیانه همکاران محترم 100 هزارتومان می باشد