بررسی شکایات شما

در اهتمام به مقوله «صیانت از حقوق شهروندی، شفاف سازی و تکریم ارباب رجوع» و در «پاسخ» به انتظارات پذیرندگان محترم و مشتریان گرامی آنها، «سامانه پاسخگويی به شکايات و ثبت تخلفات» آل‌سات پرداخت، راه‌اندازی و آماده استفاده مراجعین و پذیرندگان محترم قرار گرفته است. این سامانه دریچه ارتباطی تک تک پذیرندگان و مشتریان برای طرح «شکایات، درخواست‌ها، گزارش‌ها، انتقادها، اعلامات و پیشنهاد‌ها» با آل‌سات پرداخت است.

مراجعه به سوابق این سامانه، نشان‌دهنده موفقیت نسبی در نیل به اهداف ایجادی آن می‌باشد، به طوریکه در مدت زمان کوتاهی توانسته است بخش کثیری از درخواست‌‌های پذیرندگان محترم و یا مشتریان عزیز آنها را پاسخ داده و رضایت ایشان را فراهم نماید. انتظار داریم، کماکان با همدلی و همکاری خود این پرداخت‌یار را در خدمت‌رسانی با کیفیت و سریع مالی و بانکی و همچنین ارتقای بازدهی «سامانه پاسخگويی به شکايات و ثبت تخلفات» یاری نمایید.

بنابراین در همین راستا، از پذیرندگان محترم و یا مشتریان فروشگاه‌های آنلاینی که بر بستر آل‌سات پرداخت ایجاد گردیده و فعالیت می‌نمایند خواهشمندیم؛ هر مشکلی که با آن مواجه شده‌اند را به یکی از ۴ روش زیر به کارشناسان پشتیبانی اعلام نمایند تا در سریع‌ترین زمان ممکن، رسیدگی و پاسخ مناسب داده شود:

1- چت آنلاین در تمامی صفحات وبسایت بصورت موازی با پنل کاربری آن کسب و کار و یا آن محصول

2- اعلام مشکل، ایراد، انتقاد و یا تخلفات پذیرندگان در قسمت تیکت با پر کردن فرم شکایت

3- تماس با کارشناسان پشتیبانی آل‌سات پرداخت به صورت تلفنی با شماره‌های ثابت ۵۱۰۳۸-۰۴۱ (۲۹ خط) * واتساپ ۰۹۹۱۵۵۶۳۳۷۳ (ارسال مستندات ایراد یا تخلف)

4- طرح موضوع در دایرکت شبکه‌های اجتماعی آل‌سات پرداخت

ثبت شکایت