علت عدم تسویه و یا مسدودی درگاه

به استحضار صاحبان کسب و کارهای موفق و عزیزان پذیرنده می‌رسانیم که؛ تمامی خدمات آل‌سات پرداخت از قبیل دریافت درگاه پرداخت الکترونیک، صفحه‌ی پرداخت شخصی، لینک پرداخت محصولات، فاکتور آنلاین، فروشگاه‌ساز و... مطابق با دستورالعمل بانک مرکزی ج.ا.ا و با رعایت  الزامات پذیرندگی شرکت شاپرک ارائه می‌شود. لذا پذیرندندگان محترم و متقاضی دریافت خدمات آل‌سات پرداخت، می‌بایست تمامی موارد موجود در قوانین و مقررات مندرج در سایت آل سات پرداخت را قبل از درخواست و سفارش خدمات، مطالعه کرده و با آگاهی کامل، تعهد خود  را نسبت به تمامی موارد اعلام نمایند. 

پذیرنده محترم
با توجه به دستورالعمل ابلاغی شرکت شبکه الکترونیک پرداخت کارتی (شاپرک) و الزام بانک مرکزی، آل‌سات پرداخت متذکر می‌گردد که عدم رعایت هر یک از تخلفات و جرایم مندرج در جدول زیر، باعث می‌شود شما تحت عنوان "پذیرندگان پرخطر" شناسایی شوید و در صورت وقوع این امر، آل‌سات پرداخت به مدت 1 تا 3 هفته (طبق جدول) از ارائه خدمات به شما معذور خواهد بود.
شرکت آل‌سات پرداخت از شما پذیرنده محترم برای مطالعه موارد دستورالعمل‌های ابلاغی شاپرک و جلوگیری از بروز تخلف در حوزه پرداخت‌های الکترونیکی و نیز فرهنگ سازی برای استفاده درست از این سیستم پرداختی کمال تشکر را دارد.