صفحه پرداخت شخصی

یکی دیگر از خدمات  آل سات پرداخت، صفحه پرداخت شخصی است. داشتن این لینک، انتقال وجه را برای پرداخت کننده و دریافت کننده تسهیل کرده است. علاوه بر کسب و کارهای مختلف، افراد شخصی که وبسایت فروش ندارند و فعالیت خود را از راه های مختلفی مثل شبکه های اجتماعی انجام می‌دهند نیز می‌توانند از صفحه پرداخت شخصی استفاده کنند و برای فروش اینترنتی محصولات و خدمات خود، آن را در اختیار مشتریان قرار داده و به صورت آنلاین وجه خود را دریافت کنند.
صفحه پرداخت شخصی نوعی لینک درخواست پول نیز محسوب می‌شود و یکی از ویژگی های آن، امکان وارد کردن مبلغ دلخواه توسط واریز کننده پول است. با صفحه پرداخت شخصی آل سات پرداخت، معاملات خود را بدون محدودیت انجام داده و تا سقف 50 میلیون تومان در روز از طرف های تجاری و مشتریان خودتان درخواست تسویه کنید.

این سرویس را میتوانید از پنل کاربریتان فعال کنید. پس از تکمیل فرایند ثبت نام و احراز هویت، این قابلیت برای شما فعال می شود و شما میتوانید لینک پرداخت دلخواه خود را ایجاد کنید.
ابتدا از منوی اصلی، بر روی صفحه پرداخت شخصی و سپس روی گزینه ایجاد صفحه پرداخت کلیک میکنیم.
 
 
در این صفحه اطلاعات مورد نظر از شما خواسته می شود. در قسمت عکس، میتوانید لوگو یا تصویر مورد نظرتان را آپلود نمائید. این تصویر در صفحه پرداخت شخصی شما نمایش داده خواهد شد.
 
 
در قسمت آدرس درگاه شما، میتوانید آدرس دلخواه خود را ایجاد کنید. لینک پرداخت شما طبق فرمتی که در تصویر مشاهده میکنید خواهد بود و میتوانید آن را با طرف های تجاری خود، برای واریز وجه به اشتراک بگذارید. پس حتما یک نام مناسب برای لینک پرداخت خود در نظر بگیرید.
در قسمت "نام درگاه شما" ، عنوانی که میخواهید در صفحه پرداخت شما مشاهده شود را وارد نمائید.
کسر کارمز میتواند به 2 شیوه انجام شود، یا از طرف پرداخت کننده، یا از طرف پذیرنده، که میتوانید به صورت دلخواه یکی از این گزینه ها را انتخاب کنید.
از قسمت "انتخاب قالب" نیز میتوانید استایل صفحه پرداخت خود را انتخاب کنید.
 

در ادامه می توانید اطلاعات شبکه های اجتماعی خود را ثبت کنید تا در صفحه پرداخت شما نمایش داده شوند.
توضیحاتی که در قسمت "توضیحات فاکتور" درج شوند در صفحه پرداخت نمایش داده خواهند شد،  در این قسمت میتوانید در صورت نیاز توضیحات لازم را درج کنید. مثلا نحوۀ ارسال سفارش یا ....
پس از  تکمیل موارد فوق و زدن دکمه ثبت درخواست، در صورتی که اطلاعات به درستی وارد شده باشند صفحۀ پرداخت مورد نظر شما ایجاد می گردد. شما می توانید به هر تعداد دلخواه برای خودتان صفحات پرداخت مجزا بسازید.
 
از قسمت "لیست لینک های پرداخت / QR " می توانید لیست صفحات پرداخت ایجاد شده را مشاهده نمائید.
 
 
در این قسمت لیست صفحات پرداخت و امکانات مربوطه قابل مشاهده است. با زدن دکمۀ لینک مستقیم میتوانید آدرس صفحه پرداخت خود را دریافت نمائید. همچنین با استفاده از گزینه لینک QR می توانید تصویر QRCode مربوط به صفحه پرداخت خود را دریافت نمائید. 
از قسمت عملیات، میتوانید آدرس های ایجاد شده را ویرایش و یا حذف نمائید.

با ورود به قسمت "گزارشات مالی" میتوانید لیست تراکنش های انجام شده از صفحات پرداخت خود را مشاهده نمائید.
 
 
 
جهت تسویه حساب و دریافت وجوه پرداختی حتما باید شماره حساب، شماره شبا و شماره کارت خود را ثبت کنید. برای این کار وارد قسمت "تعریف حساب بانکی" شوید و گزینه "افزودن حساب بانکی" را بزنید.
 
 
 سپس در فیلد های مربوطه شده اطلاعات خواسته شده را ثبت نمائید.