آموزش نحوه ثبت نام در پرتال پذیرندگان و ورود به پنل کاربری

ثبت نام و ورود به پنل کاربری

برای ثبت نام و ورود به پنل کاربری و در نهایت استفاده از کلیه خدمات مالی و راه‌اندازی زیرساخت‌ ‌های پرداخت در آل‌سات می‌توانید از ویدئوی راهنمای این بخش استفاده کرده و گام به گام آن را از طریق متن و تصاویر زیر پیش ببرید.

 ابتدا آدرس www.alsatpardakht.com را در بخش آدرس مرورگر خود وارد کرده تا وارد سایت شوید. با کلیک بر روی کلید ورود / عضویت وارد پنل کاربری خود شوید.

 

در صورتی‌که در سایت ثبت نام نکرده اید، ابتدا باید از بخش ایجاد حساب، ثبت نام کرده و یک حساب کاربری برای خود ایجاد کنید.

 

سپس وارد صفحه زیر شده و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل کنید. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، شماره موبایل، کدملی شخص متقاضی و یک پسورد به جهت ورود به سایت می‌باشد. سپس تیک گزینه قوانین را می‌پذیرم را زده و حساب کاربری خود را ایجاد نمایید. لازم به ذکر است قوانین و مقررات سایت را با کلیک بر روی متن قوانین و مقررات حتماً مطالعه نمایید.

 

بعد از تکمیل فرم، بر روی کلید ثبت نام کلیک کرده و به صفحه ورود به پنل وارد می‌شوید. در این مرحله باید شماره موبایل خود را وارد کنید و گزینه ارسال کد را کلیک نمایید. این بخش برای کاربرانی که از قبل ثبت نام کرده‌اند نیز نمایش داده می‌شود.

 

در این مرحله یک پیامک حاوی کد ورود 4 رقمی برای شما ارسال می‌شود که تا 2 دقیقه قابل استفاده است و بعد از آن، منقضی شده و نیاز به درخواست مجدد خواهد بود.

 

بعد از وارد نمودن کد، شما وارد پنل کاربری و داشبورد خود می‌شوید و می‌توانید منو‌ها و آخرین فعالیت‌های خود را چک نموده و نسبت به ایجاد کلیه ابزارهای پرداخت از منوی سمت راست اقدام نمایید.

 

در سمت راست با کلیک برروی نماد کاربر صفحه زیر برای شما باز شده و می‌توانید تنظیمات مربوط به حساب کاربری خود را انجام دهید.

 

با کلیک بر روی تنظیمات کاربری وارد صفحه زیر می‌شوید که می‌توانید یک عکس پروفایل برای خود انتخاب نمایید. گزینه Choose file را انتخاب کرده و یک عکس برای پروفایل خود قرار دهید. بعد از انتخاب عکس، گزینه ویرایش عکس پروفایل را انتخاب کرده تا تغییرات اعمال شوند.