Blog News

لینکدین؛ کمکی برای کسب و کارها

pen
آل‌سات پرداخت
لینکدین؛ کمکی برای کسب و کارها

لینکدین (LinkedIn) یک سرویس شبکه اجتماعی است که در سال 2003 شروع به کار کرد و افراد صاحب کسب و کار با عضو شدن  در آن می توانند باهم در ارتباط باشند و یا کسب و کار خود را گسترش دهند. همچنین سایر افراد هم می توانند به دنبال شغل باشند.

این سایت نه تنها به کسب وکارها کمک می کند خود را تبلیغ کنند بلکه برای ایجاد ارتباط و روابط هم موثر است. لینکدین از نظر شبکه سازی و یافتن افراد مستعد  بهترین پلت فرم اجتماعی برای یک تجارت است.

  • ارتباط کاری
  • شبکه سازی حرفه ای
  • پیدا کردن شغل
  • توسعه شغلی
  •  اشتراک گذاری دانش و مهارت

لینکدین اولین صفحه ای است که برفعالیت های کسب و کار تمرکزدارد و این مورد مزیت لینکدین نسبت به سایر شبکه های اجتماعی است. با بیش از 800 میلیون کاربر از 200 کشور مختلف، این پلت فرم خاص به طور سودآوری اشتغال محور است. افراد می توانند رزومه خود را ارسال کنند و شغل خوبی پیدا کنند. از سوی دیگر، کسب و کارها و کارفرمایان می توانند موقعیت های خالی موجود را مشخص کنند و کارمندان بالقوه را استخدام کنند.

بینش لینکدین در مورد مشاغل و مهارت ها برای رفع نیاز تصمیم گیرندگان به داده ها - چه برای تعیین خط مشی یا شکل دادن به آینده شرکت ها - استفاده شده است. لینکدین تغییراتی را که در بازار کار اتفاق می افتد و مهات ها  و مشاغلی که افراد برای دستیابی به شغل در آینده نیاز  دارند را تشخیص می دهد.

هنگامی که صفحه لینکدین را راه اندازی کردید، ضروری است که فعال بمانید. از جمله دلایلی که برندهای رسانه های اجتماعی میلیون ها فالوور دارند این است که پست هایی شامل کدهای تخفیف، تبلیغات، به روز رسانی خدمات مشتری، آخرین اطلاعات محصول، امکان ارائه بازخورد و محتوای سرگرم کننده منتشر می کنند.

شرکت هایی که در لینکدین پروفایل فعال دارند، تقریبا در تمام موتورهای جستجو از جمله گوگل رتبه های بالایی را کسب می کنند. بنابراین به‌روزرسانی منظم و بهینه‌سازی پست‌ها (سئو) به بهبود رتبه شما در نتایج جستجوی  کمک می‌کند و باعث می‌شود صفحه شما از مزایای شهرت آنلاین برخوردار شود.

آلن بلو ، معاون مدیریت محصول و یکی از بنیانگذاران لینکدین ، به تنوع رهبران و دیدگاه‌هایی که از طریق همکاری شرکتش با مجمع جهانی اقتصاد با آنها مواجه شده است، ارزش قائل است. او در این باره  می گوید: « میلیون ها آدم وجود دارند که برای مشارکت در اقتصاد کنونی و برای کار کردن در اقتصاد آینده نیز آماده نیستند. ما شاهد این موضوع هستیم و میبینیم این مشکل که همیشه وجود داشته، حادتر می‌شود،  و سیستمی که ما داریم باید تقریبا در زمان واقعی به این تغییرات پاسخ دهد تا اطمینان حاصل شود که مهارت هایی که افراد یاد می گیرند با آینده آنها مطابقت دارد. این سازمان است که مردم، دولت‌ها و کسب‌وکارها را از سرتاسر جهان گرد هم می‌آورد، و موضوعاتی را به عهده گرفته و ارائه می کند که شاید هیچ شرکت یا هیچ دولتی نمی توانست به تنهایی انجام دهد.»

نتیجه

لینکدین با 55 میلیون شرکت جهانی تبدیل به یکی از تاثیرگذارترین و پرسود ترین رسانه های اجتماعی در جهان شده است. این شبکه اجتماعی به افراد صاحب کسب و کار زیادی کمک کرده تا با خدمات و محصولات خود را در این پلتفرم به دیگران معرفی کنند. این شبکه می تواند با میلیون ها داستان ایده تجاری، به شما انگیزه دهد و الهام بخش کسب و کار شما باشد. اگر صاحب یک کسب و کار هستید و یا می خواهید تجارتی را شروع کنید لینکدین می تواند به شما کمک کند تا مخاطبان باکیفیتی را جذب کنید و باجذب مدیران اجرایی و تاثیرگذار فرصت های جدیدی بدست آورید.