نحوه استعلام و دریافت شماره شبا در سایت آل سات پرداخت

از آن‌جایی که برای جابجایی پول بین‌بانکی به یک فرمت یکپارچه نیاز است. شناسه استاندارد بین‌المللی IBAN برای یکپارچه‌سازی شماره‌حساب‌های بانکی طراحی شده است و بانک‌های ایران نیز از همین استاندارد استفاده می‌کنند. در این استاندارد هر حساب بانکی دارای یک شناسه یکتاست که در ایران با نام «شناسه بانکی ایران» و یا به‌طور اختصار «شبا» شناخته می‌شود. این شماره در ایران با IR شروع شده و پس‌ازآن ۲۴ رقم دیگر قرار می‌گیرد. 

در این ویدیو قصد داریم تا نحوه استعلام و دریافت شماره شبا در سایت آل سات پرداخت رو باهم مرور کنیم.

برای استفاده از سرویس و خدمات سایت الزامیست که هر پذیرنده ای یک یا چند حساب متعلق به خود داشته باشد تا در قسمت مشخصات بانکی در پنل کاربری وارد کند و بعد از تایید کارشناسان ما می‌تواند تسویه های تمامی خدمات و سرویس های پرداخت آنلاین را انجام دهد. برای راحتی شما پذیرندگان عزیز تیم فنی آل سات پرداخت صفحه استعلام شناسه شماره حساب بانکی ایرانیان (شبا) در تمامی بانکها و موسسات اعتباری دارای مجوز از بانک مرکزی ج.ا.ا بصورت آماده تدارک دیده است که برای دسترسی به این صفحه کافیست از منو توسعه دهندگان و زیرمنو دریافت شماره شبا حساب‌ بانکی اقدام کنید.

چنانچه شما متقاضی محترم، از شماره شبای بانکی خودتون مطلع نباشید، به راحتی می‌توانید از این صفحه بانک مربوطه را انتخاب کرده و با وارد کردن شماره حساب، شبای مربوطه را دریافت کنید.