آموزش نحوه استفاده از مستندات فنی، پلاگین و ماژول ها

بعد از ثبت نام و ایجاد درگاه پرداخت اینترنتی IPG و دریافت API KEY از داشبورد مدیریتی اگر بک اند وبسایت شما با یکی از زبان های برنامه نویسی مثل PHP و C# و... طراحی شده است، از قسمت منو و تب توسعه دهندگان به بخش مستندات فنی مراجعه کرده و ماژول پرداختی متناسب با وبسایت و یا اپلیکیشن خود را انتخاب و نصب نمایید.

بعد از ثبت نام و ایجاد درگاه پرداخت اینترنتی IPG و دریافت API KEY از داشبورد مدیریتی اگر بک اند وبسایت شما با یکی از زبان های سطح بالا مثل PHP و C# و... طراحی شده است. از قسمت منو توسعه دهندگان به بخش مستندات فنی مراجعه کنید. با استفاده از سرویس اتصال به درگاه پرداخت میتوانید وب سایت و پلتفرم خودتان را به شبکه آل‌سات پرداخت متصل کنید، برای این منظور باید سه مرحله زیر را قدم به قدم انجام دهید؛ در مرحله اول باید پارامتر های Api ، Amount، Redirect Address ، Invoice Number از طریق متد پست به آدرس زیر https://www.alsatpardakht.com/API_V1/sign.php ارسال کنید.

تو مرحله دوم باید کاربر را به صفحه پرداخت انتقال دهید. در صورتی که در مرحله ارسال دیتا ، اطلاعات ارسالی شما درست باشد در پاسخ دو مقدار IsSuccess و Token رو دریافت می‌کنید و باید خریدار را به شیوه زیر به درگاه ریدایرکت کنید. برای اینکار باید توکن دریافت شده در مرحله قبل را دریافت کرده رو در اخر ادرس زیر https://www.alsatpardakht.com/API_V1/Go.php?Token=$Token قرار دهید و کاربر را به URL ایجاد شده ریدایرکت کنید. اگر اینکارها را درست انجام دهید چند ثانیه بعد صفحه پرداخت وجه را میتوانید ببینید. دقت کنید که بعد از اینکه توکن را اخر url قرار دادید و یک لینک ایجاد کردید حتما باید کاربر را به این آدرس ریدایرکت کنید. توجه داشته باشید که اگر کاربر را Post کنید به خطا بر می‌خورید. در مرحله سوم کاربر باید به سایت پذیرنده منتقل شود، برای این منظور باید پارامتر های Api ، transaction referral Id ، invoice Number، invoice date از طریق متدود پست به آدرس زیر https://www.alsatpardakht.com/API_V1/callback.php بفرستیم.

اگه سایت شما توسط CMS هایی مثل ورودپرس طراحی شده است از منو توسعه دهندگان به قسمت پلاگین و ماژول مراجعه کنید و با کلیک بر روی پکیج مورد نظر، تنظیمات اتصال به شبکه آل سات پرداخت را دریافت کنید. و سپس طبق راهنمای فایل دریافتی نسبت به پیکربندی و پیاده سازی اقدام کنید.