ایجاد لینک معرف و مدیریت درآمد بازاریابی

در این ویدیو قصد داریم تا نحوه زیر مجموعه گیری و مدیریت مالی پنل بازاریابی آل سات پرداخت را باهم مرور کنیم.

ابتدا با ورود به سایت از قسمت ورود / عضویت وارد پنل کاربری شوید و با وارد کردن شماره موبایل خودتان در فیلد مربوطه و انتخاب گزینه ارسال کد منتظر دریافت رمز یکبار مصرف باشید.

در صفحه بعد با وارد کردن رمز یکبار مصرف وارد داشبورد مدیریتی خود شوید.

بعد از ورود به داشبورد مدیریتی و انتخاب پنل بازاریابی وارد صفحه لینک دعوت بازاریابی و سوالات متداول می‌شوید.در قسمت لینک دعوت بازاریابی با انتخاب گزینه کپی لینک، لینک دعوت را کپی کرده و از طریق هر شبکه اجتماعی و پیام رسان های مجازی آن را اشتراک گذاری کنید.
در کنار تکست باکس لینک دعوت آیکون شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام و واتس مشاهده می‌کنید که میتوانید با انتخاب هر یک از آن ها لینک دعوت را به اشتراک بگذارید.

از طریق سوالات متداول می‌توانید، اطلاعات زیر را بررسی و مرور کنید و در صورت پیدا نکردن مشکل و سوال مد نظرتان حتما از طریق تیکت پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

 

کسب درآمد از طریق این بخش به چه صورت است؟

شما میتوانید با اشتراک گذاری لینک دعوت خود و یا ارسال ایمیل دعوت به دوستانتان،پس از ثبت نام آنها در آل‌سات پرداخت، به ازای هر تراکنش ۱۰ الی  ۲۰ درصد از کارمزد دریافتی آل‌سات پرداخت را شما دریافت کنید و با زیرمجموعه‌های خود درآمدزایی کنید. شعار "کسب درآمد و واریز پول به حساب بانکی‌تون حتی در خواب" همینجا معنی پیدا میکند.

چه تراکنش هایی برای شما درآمدزایی میکند؟

تراکنش هایی که از طریق وب سرویس و یا امکانات صفحه پرداخت شخصی، لینک پرداخت، دکمه پرداخت، فاکتور آنلاین، فروشگاه‌ساز و... توسط زیرمجموعه شما انجام می‌شود برای شما درآمدزایی می‌کند و بخشی از کارمزد تمامی تراکنش‌های آنها به حساب شما واریز خواهد شد.

نحوه زیرمجموعه گیری به چه صورت است؟

نحوه برنامه ریزی این سرویس به این صورت است که شما فقط در کارمزد تراکنش های افرادی که معرفی کرده‌ اید با ما سهیم هستید،برای مثال اگر شما دوستی را معرفی کرده اید و آن دوست،دوست دیگری را معرفی کرده باشد شما فقط از کارمزد تراکنش های دوست خود 10 درصد دریافت میکنید.

چه زمانی می‌توانید موجودی بازاریابی خود را تسویه کنید؟

هرزمان که بخواهید می‌توانید درخواست تسویه حساب برای موجودی بازاریابی خود ارسال کنید، فقط این نکته را در نظر داشته باشید که موجودی بازاریابی شما باید از ۱۰۰,۰۰۰ تومان بیشتر باشد تا بتوانید درخواست خود را ارسال نموده و در سیکل شاپرکی، به حساب‌تان واریز شود.

 

چگونه درآمد خود را بیشتر کنیم؟

شما میتوانید دوستانی را معرفی کنید که دارای وب سایت با تراکنش بالا هستند و هرچه تعداد زیرمجموعه های شما بیشتر باشد درآمد بیشتری کسب میکنید.

برای مثال سایت های فروش فایل،فروش لوازم خانگی،فروش بازی های کامپیوتری،فروش آموزش های اینترنتی و ... که دارای تعداد تراکنش های بالایی می باشند.

 

آیا محدودیتی برای زیرمجموعه گیری وجود دارد؟

خیر،هیچگونه محدودیتی وجود ندارد و هرچقدر لیست زیرمجموعه های شما بیشتر باشد درآمد شما نیز بیشتر خواهد شد.

با انتخاب گزینه پنل بازاریابی به صفحه وضعیت بازاریابی و لیست زیر مجموعه های شما منتقل می‌شوید .از قسمت وضعیت بازاریابی می‌توانید موجودی بازاریابی، تعداد زیر مجموعه ، درآمد بازاریابی روز ، درآمد بازاریابی ماه، درآمد بازاریابی کل برایتان نمایش داده میشود.

همچنین از پنل لیست زیرمجموعه های شما میتوانید تعداد افرادی که از طریق لینک دعوت دوستان شما در سایت آل سات پرداخت ثبت نام کرده اند را مشاهده کنید و به نام و نام خانوادگی آن ها دسترسی داشته باشید.