ایجاد تیکت و سایر راه‌های ارتباط با ما

پذیرندگان و کاربران محترم در صورت داشتن هر گونه مشکل و ایراد فنی می‌توانید مشکل خود را از طریق تیکت به اطلاع ما برسانید. در این صورت پشتیبانی فتی در اسرع وقت موضوع را بررسی و نتیجه را به اطلاع شما خواهند رساند. اگر چنانچه مشکل از طریق تیکت قابل حل نبود ما صمیمانه منتظر تماس شما هستیم.

برای ارسال تیکت کافیست از منو اصلی سایت از بخش بیشتر و از زیر منو تماس با مرکز پشتیبانی فنی فرم تماس با ما را پر کرده و گزینه ارسال پیام را فشار دهید.

 

در فرم تماس با ما، فیلدهای نام و نام خانوادگی و ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کرده و در قسمت توضیحات سوال و مشکلات خود را تایپ نمایید. در اینصورت با کلیک بر گزینه ارسال پیام فرایند پیام گذاری نهایی می‌شود.

کارشناسان و پشتیبانان ما در اسرع وقت پیام شما را از طریق ایمیل پیگیری کرده و به بخش مربوطه ارجاع خواهند داد. پس از بررسی لازم و رفع ایرادات مطروحه و یا در صورت نیاز با شماره شما تماس خواهند گرفت.

همچنین پذیرندگان محترم و مراجعین به وبسایت برای دریافت اطلاعات و ارسال تیکت می‌توانند از آیکون چت موجود در وبسایت نیز استفاده نموده و به این صورت که با کلیک بر روی آیکون صفحه چت آنلاین برای شما باز می‌شود که می‌توانید تمامی سوالات و مشکلات خود را به صورت آنلاین با کارشناسان و پشتیبانان ما در میان گذاشته و با کلیک بر روی آیکون ضربدر می‌توانید صفحه چت را ببندید.

اگر مورد و سوال شما خارج از تایم کاری باشد، در صفحه چت تکست باکس اطلاعات تماس برایتان نمایش داده می‌شود که با وارد کردن ایمیل و انتخاب گزینه ثبت در صورت آفلاین بودن و دسترس نبودن، کارشناسان ما از طریق ایمیل مربوطه به سوالاتتان پاسخ می‌دهند.

و در نهایت با انتخاب آیکون اشتراک گذاری، می‌توانید فایل های مربوطه را برای بررسی بیشتر و یا نگهداری مستندات، با ما به اشتراک بگذارید.