تعریف حساب بانکی و گزارشات مالی

ویژگی مهم و منحصر به فردی که آل سات پرداخت ایجاد کرده است این است که ؛ بخش دریافت گزارشات مالی و ایجاد حساب بانکی هر خدمت و سرویسی رو به صورت پلتفرم مدیریتی مجزا در نظر گرفته است تا علاوه بر تسهیل مدیریت امور مالی برای شما پذیرندگان عزیز ، برای هر سرویس حساب بانکی جداگانه ای تعریف شود و بتوانید حساب و کتاب های هر بخش رو بصورت مجزا مدیریت کنید.

به طور مثال در این ویدیو قصد داریم تا آموزش نحوه افزودن حساب بانکی و دریافت گزارش مالی صفحه پرداخت شخصی رو باهم مرور کنیم.

ابتدا با ورود به سایت از قسمت ورود / عضویت وارد پنل کاربری شوید و با وارد کردن شماره موبایل خودتان در فیلد مربوطه و انتخاب گزینه ارسال کد منتظر دریافت رمز یکبار مصرف باشید.

 

در صفحه بعد با وارد کردن رمز یکبار مصرف وارد داشبورد مدیریتی خود شوید.

 

با کلیک بر روی صفحه پرداخت شخصی و انتخاب زیر منو تعریف حساب کاربری به صفحه حساب بانکی منتقل می‌شوید.
در این بخش با انتخاب گزینه نکات لازم ، دستورالعمل مربوطه رو مطالعه کنید.

با کلیک بر آیکون افزودن حساب بانکی فرم درخواست حساب بانکی برایتان باز می‌شود که باید در فیلد شماره کارت ،شماره حساب خودتان را بدون فاصله ، نقطه،ویرگول ،خط فاصله و یا غیره وارد کنید.
همچنین در فیلد دوم شماره شبای خودتون رو با دقت پر کنید.
به این نکته توجه داشته باشیدکه الزاما باید حساب بانکی شخصی که مدارک وی ارسال شده ثبت شود.آل سات پرداخت هیچگونه مسئولیتی در قبال واریز وجه به حساب افراد ثالث را نمی پذیرد.
با کلیک بر روی گزینه ثبت حساب بانکی فرایند مربوطه تکمیل می‌شود ، همچنین می‌توانید چندین حساب بانکی اضافه کنید.

 

با انتخاب گزینه گزارشات مالی به صفحه خلاصه حساب / صفحه شخصی منتقل می‌شویدکه میتوانید به جمع گردش مالی لینک صفحهات شخصی خودتان دسترسی داشته و بررسی کنید.

 

ازبخش تراکنش ها میتوانید با جست و جو و اعمال فیلتر تاریخ و شماره کارت ، آخرین تراکنش های دریافتی رو بررسی و مرور کنید.

 

 

همچنین از لیست پرداخت های شخصی میتوانید جزئیات تمام تراکنش های دریافتی و پرداخت شده را مشاهده کرده و با کلیک بر روی خروجی فایل ، خروجی اکسل دریافت کنید.
دقت کنید که جزئیات تراکنش ها بر اساس عملیات، کارمزد، شناسه درخواست، مبلغ پرداختی، مبلغ فاکتور، کارمزد، پرداختی به پذیرنده ، آدرس لینک شخصی ، نام لینک و تاریخ و ساعت لیست شده اند .

 


 

با کلیک بر روی هر کدام از تراکنش ها می توانید اطلاعات بیشتر را در فرم جزئیات واریزی ببینید و با انتخاب گزینه چاپ از اطلاعات پرینت بگیرید.