صفحه پرداخت اختصاصی و لینک پرداخت شخصی

ایجاد درگاه پرداخت شخصی

آن دسته از کسب و کارهایی که دارای وبسایت و فروش اینترنتی نبوده و عمده مشتریان‌شان در شبکه های اجتماعی می‌باشند، با دردسرهای تسویه کارت به کارت و یا ارسال پوز به درب منزل مشتری مواجه خواهند بود. برای ساخت درگاه پرداخت اختصاصی و لینک پرداخت شخصی که قابلیت ارسال از طریق پیامک و شبکه‌های اجتماعی را داشته باشد، می‌توانید از طریق ویدئوی مقابل و یا بصورت مرحله به مرحله از طریق تصاویر زیر اقدام کنید. در صورت داشتن هر گونه مشکل در ایجاد، همکاران پشتیبانی بصورت 24 ساعته در طول هفته در خدمت شما پذیرندگان محترم می‌باشند.

از منوی سمت راست، گزینه صفحه پرداخت شخصی ← ایجاد صفحه پرداخت را انتخاب کرده و وارد صفحه‌ی جدید در این رابطه می‌شوید.

 • در قسمت عکس، با انتخاب آیکون ادیت می‌توانید عکس شخصی یا لوگو کسب و کار خود را را در قالب فایل‌های مجاز بارگزاری نمایید. لازم به ذکر است حجم عکس ها نباید از 50 کیلوبایت کمتر و از 250 کیلوبایت بیشتر باشد.
 • در قسمت بعدی شما یک آدرس برای درگاه خود انتخاب می‌کنید. این آدرس باید نام کسب و کار و یا نام خودتان، با فرمت انگلیسی و بدون فاصله باشد و از کاراکترهای ستاره و علامت سوال و تعجب استفاده نشود.

در واقع این آدرس وارد شده با URL آل‌سات پرداخت الحاق شده و لینک پرداخت شخصی شما را می‌سازد. بعنوان مثال :

AlsatPardakht.com/Myjob

 • در بخش بعدی یک نام برای درگاه خود انتخاب می‌نمایید که می‌تواند نام شخصی یا نام کسب و کارتان باشد. فارسی یا انگلیسی بودن این نام محدودیتی ندارد.
 • در بخش کارمزد، شما انتخاب می‌کنید که کارمزد تراکنش ها؛ از حساب مشتری کسر شود یا از حساب شما. که معمولاً برای رضایتمندی مشتریان در تسویه سریع، بیشتر پذیرندگان کسر از حساب خودشان را انتخاب نموده و علاقمند به فروش بیشتر و جذب مشتری بهتر هستند.
 • در بخش انتخاب قالب، شما می‌توانید صفحه پرداخت خود را سفارشی سازی نمایید.
 • اگر صفحه پرداخت مربوط به شخص و کسب و کارهایی مانند وکلا، مشاورین، معلمین کنکور و ... باشد، گزینه قالب شخصی را انتخاب کنید که محیط دوستانه تری دارد. در غیر اینصورت قالب فروشگاهی را برای کسب و کار خود انتخاب نمایید.

 

 • در بخش شبکه های اجتماعی، شما می‌توانید لینک آنها را در صفحه پرداخت خود قرار دهید. جالب است بدانید که تمامی شبکه های اجتماعی شما و کسب و کارتان، در فاکتور ارسالی و لینک ارسالی به مشتری قابل دسترسی بوده و به نوعی هدایت ترافیکی به آنها نیز بصورت اتوماتیک انجام می‌شود.
 • بعد از اتمام و تکمیل فیلدها و کلیک بر گزینه ثبت درخواست، درخواست شما در صفحه لیست لینک‌های پرداخت و OR قرار در حالت انتظار تایید قرار می‌گیرد.

 

 • در صفحه لیست لینک‌های پرداخت و OR  می توانید از قسمت لینک های پرداخت با انتخاب گزینه لینک مستقیم، فاکتور پیش پرداخت خود را مشاهده نموده و قبل از ارسال به مشتری تغییرات نهایی و لازم را روی آن انجام دهید.
 • بعد از نهایی شدن و اطمینان از صحت مبالغ و توضیحات، در صفحه لیست لینک‌های پرداخت و OR  می توانید با کپی و اشتراک گذاری آدرس لینک، وجه خدمات و کالا های ارسالی را از مشتریان خود دریافت نمایید.

 

  مشتری بعد از دریافت آدرس لینک مستقیم و باز کردن آن و یا بعد از باز کردن  لینک QR کد و اسکن آن، می‌توانید فیلد های ضروری را پر کرده و برای نهایی کردن پرداخت، گزینه تایید و ادامه پرداخت را انتخاب نماید.

 

 • در صفحه لینک‌های پرداخت و OR  می توانید عملیات ویرایش و حذف انجام دهید و همچنین با کلیک بر روی آیکون حذف می توانید لینک مورد نظر را حذف نمایید.
 • با کلیک بر روی آیکون ادیت می توانید لینک مستقیم مورد نظر را ویرایش نمایید، بعد از کلیک به صفحه ویرایش اطلاعات منتقل می‌شوید که با انتخاب گزینه ویرایش اطلاعات فرایند ادیت نهایی می‌شود.