درگاه پرداخت اینترنتی (IPG واسط بانکی)

پذیرندگانی که به هر دلیل  تمایل و یا امکان ایجاد درگاه پرداخت مستقیم ندارند، میتوانند اقدام به اخذ درگاه واسط کنند.
پس از تکمیل مراحل ثبت نام و احراز هویت شما میتوانید برای هر تعداد سایتی که دارید درگاه پرداخت ایجاد کنید. توجه داشته باشید که امکان ایجاد چند درگاه پرداخت برای یک وب سایت را نخواهید داشت و به ازای هر وب سایت فقط یک درگاه پرداخت می توانید داشته باشید.
جهت ایجاد درگاه پرداخت واسط، از پنل کاربری بر روی گزینه درگاه پرداخت واسط کلیک کنید.
 
 
 
با زدن گزینه ثبت درگاه پرداخت واسط وارد صفحه درخواست می شوید:
 

در این صفحه نام کسب و کار، نام وب سایت و آیپی سرور خود را وارد کنید. توجه داشته باشید در صورتی که آدرس آیپی به درستی وارد نشود، درگاه پرداخت فعال نخواهد گردید و قابل استفاده نخواهد بود.
 

پس از ثبت درگاه یا درگاه های پرداخت، با ورود به قسمت لیست درگاه های پرداخت اینترنتی واسط میتوانید درگاه پرداخت ایجاد شده خود را مشاهده کنید. پس از ثبت درخواست، وضعیت درگاه به صورت در انتظار تائید دیده خواهد شد. پس از تائید از سوی واحد فنی وضعیت درگاه به صورت تائید شده درخواهد آمد و شما قادر خواهید بود کد api مربوط به درگاه پرداخت خود را جهت اتصال به وب سایت خود دریافت کنید.
 
 

در قسمت گزارشات مالی، شما قادر خواهید بود وضعیت تراکنش های مربوط به درگاه پرداخت واسط خود را مشاهده کنید.
 
 
جهت وصول مبالغ تراکنش های خود حتما بایستی حساب بانکی خود را تعریف کنید، توجه داشته باشید، حساب بانکی باید متعلق به فرد ثبت نام کننده در سیستم باشد و در صورت مغایرت نام دارنده پنل و صاحب حساب، تسویه حساب مقدور نخواهد بود.
 
 
در صورت بروز مشکل یا داشتن سؤال میتوانید با بخش پشتیبانی وب سایت تماس بگیرید.