Blog News

دورهمی فینوکام به مناسبت روز جهانی هرگز تسلیم نشو

pen
آل‌سات پرداخت
دورهمی فینوکام به مناسبت روز جهانی هرگز تسلیم نشو

”عقل در سر است، اما شجاعت در سینه“ (افلاطون)

     در تقویم جهانی روز 18 آگوست (27 مرداد) به نام روز «هرگز تسلیم نشدن»  ثبت شده است. امروزه این حقیقت که اراده و امید می تواند نتایج فوق العاده ای برروی زندگی ما انسان ها داشته باشد غیرقابل انکار است. در واقع مفهوم انگیزه و تاثیر آن بر مغز انسان همواره مورد بررسی بوده است و انسان ها سالیان سال است که اهداف و خواسته های خود را با اراده و انگیزه بدست می آورند. انسان، با امید می تواند از منطقه امن ذهن خود خارج شده و پایش را فراتر از توانایی های خود بگذارد. انگیزه، باوری شناخته شده است و بسیاری ایمان دارند که با انگیزه می توان کوه را جابجا کرد! این روز نیز به این دلیل ایجاد شده که یاد آوری برای همه ما انسان ها باشد تا رویاهایمان را جدی بگیریم و هرگز ناامید نشویم. در واقع هرگز تسلیم نشویم.

   عموم مردم فکر می کنند اگر یکبار در زندگی موفق شوند همیشه برنده هستند اما در اصل افراد موفق در کسب و کار همیشه بدون هیچ مشکلی پیش نمیروند و امکان از دست دادن تیم، شریک و یا شکست خوردن یکباره کسب و کار آنها همچنان وجود دارد. بنابراین تسلیم نشدن مهم ترین محرک آنهاست. بسیاری از کشورها در روز هجدهم آگوست از برخی هنرمندان، ورزشکاران و افراد موفق در کسب و کارهای مختلف دعوت می کنند تا داستان موفقیت خود، فراز و نشیب های آن و اینکه چگونه تسلیم نشدن و جنگیدن به آن ها در این مسیر کمک کرده؛ صحبت کنند .

   اکثر افراد مشهور در دنیا موفقیت خود را مدیون تلاش مستمر و ناامید نشدن از شکست های خود هستند. نام بسیاری از آنها به احتمال زیاد برای شما آشناست. برای مثال هارلند دیوید که امروز ما او را با نام کلنل ساندر، مؤسس مرغ سوخاری کنتاکی میشناسیم، بیل گیتس موسس ماکروسافت، سوی چیرو هوندا موسس کمپانی خودروسازی هوندا و...

   به دنبال این وقایع، شرکت آل سات پرداخت با همکاری پردیس دانشگاه تبریز برای گرامیداشت روز جهانی «هرگز تسلیم نشو» دومین دوره از دورهمی های فینوکام را در شهر تبریز و در تاریخ 26 مرداد 1402 از ساعت 16 الی 18، با حضور "جناب آقای علاقه بند، مدیر عامل و بنیان گذار رستوران و کافی شاپ وحید " در سالن تنگه واقع در پردیس دانشگاه تبریز برگزار خواهد نمود. لازم به ذکر است همایش اول و موفق فینوکام با عنوان «همایش ملی شرکت های برتر فعال در حوزه فین تک و تامین مالی استارتاپی» با محورهای پی تک،کریپتوتک، اینشورتک،لندتک،ولث تک،رمیتنس و رگ تک در تاریخ 27 اردیبهشت 1402 برگزار شده است.

   بدینوسیله از کارآفرینان موفق شهر تبریز دعوت به عمل می آید تا در دورهمی فوق حضور بهم رسانند و با بیانات خویش در مورد موضوع دورهمی، علاقه مندان را مستفیض فرمایند. حضور شما موجب تشکر و امتنان خواهد بود.