نحوه دریافت نماد اعتماد آل سات پرداخت

ایجاد اعتماد و اطمینان در میان کاربران خدمات الکترونیکی از مهم ترین عوامل توسعه تجارت الکترونیکی و حلقه طلایی فروش های اینترنتی می‌باشد.
تایید کسب و کار اینترنتی توسط یک موسسه ثالث نظیر اینماد، ساماندهی و ... بیشترین تاثیر در مراجعه به سایت شما و اعتماد خریداران به کسب و کار اینترنتی را دارد. از طرفی مشتریان از محفوظ ماندن اطلاعات شان احساس امنیت بیشتری دارند و می توانند از کسب و کار اینترنتی متخلف به مراجع قانونی شکایت کنند.
از این رو تمام پذیرندگان آل سات پرداخت برای استفاده از خدمات درگاه پرداخت اینترنتی IPG یا ملزم به گرفتن e نماد هستند و یا می توانند نماد اعتماد آل سات پرداخت را در فوتر سایت خود قرار دهند.

بر اساس قوانین استفاده از وب سرویس های آل سات پرداخت پذیرندگان محترم باید نماد اعتماد آل سات پرداخت را در قسمتی از وبسایت خودشان که برای کاربران قابل مشاهده می‌باشد ، قرار دهند. نماد اعتماد آل سات پرداخت به منظور نظارت کامل شرکت آل سات پرداخت بر هویت شغلی و صحت تراکنش های پذیرنده می‌باشد که بر اساس آن پذیرنده ، فعال و مورد تایید خواهد بود. همچنین این نماد به منظور تایید پذیرنده استفاده کننده از درگاه پرداخت اینترنتی مستقیم و یا درگاه اینترنتی واسط و تمامی خدمات مالی و بانکی آل سات پرداخت می باشد. بنابراین مشتریان در هنگام خرید آنلاین با اطمینان از این‌كه پذیرندگان به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

برای دریافت نماد اعتماد آل سات پرداخت بعد از ورود به داشبورد مدیریتی کافیست به منو دریافت لینک نماد مراجعه کنید.

با کلیک بر روی آن به صفحه دریافت نماد اعتماد منتقل می‌شوید که با کپیURL مربوطه میتوانید تنظیمات پیاده سازی آن را در وبسایت خودتان انجام دهید.

همچنین مشتریان شما میتوانند با انتخاب گزینه گزارش تخلف پذیرنده شکایات خود را در سایت آل سات پرداخت ثبت کنند.

و پذیرندگان محترم با کپی و پیست URL مربوطه در سایت نماد اعتماد الکترونیکی میتوانند نسبت به صحت سنجی آدرس کپی شده اقدام کنند.