Blog News

پیاده سازی لندتک درایران از دیدگاه پذیرش عموم

pen
آل‌سات پرداخت
پیاده سازی لندتک درایران از دیدگاه پذیرش عموم
لندتک یکی از زیر مجموعه های فین تک به حساب می آید ویکی از جذابترین بخش های صنعت مالی می باشد . صنعت لندتک هر روز بیشتر از گذشته در جامعه محسوب می شود ونرخ بالای سود وهزینه ای گزافی دررابطه با کارمزد وام گرفته می شود . آمار بدست آمده نشان می دهد تعداد افرادی که وام دریافت می کنند روز به روز افزایش می یابد. درحالی که قیمت اجناس هم درحال افزایش می باشد تنها راه باقی مانده دریافت وام وپرداخت اقساطی هزینه ها می باشدصنعت لندتک مشکلات موجود را حل میکند.
صنعت لندتک طبق تحقیقات انجام شده نه تنها تعداد متقاضیان وام را روز به روز درحال افزایش است بلکه تعداد وام گیرندگان که شرایط سختی دارند قادر به پرداخت قسط های خود نیستند کم نمی باشد . باشرایط اقتصادی که دردنیا حکم فرماست به خصوص افراد کم درآمد جامعه وبالابردن خرید آنها با شرایط متفاوت و ویژه اقدام به تسهیلات امتیاز دهی به متقاضیان کرده که به ضامن نیاز ندارد یک سیستم اعتبارسنجی ،اعتبار متقاضیان ،سنجیده وبه آنها امتیاز تعلق میگیرد. استقبال افراد از صنعت لندتک به چه علتی می باشد نوع خدماتی راکه به مشتریان ارائه می دهد توانسته یک تحولی را درصنعت وام دهی الکترونیک  به وجود آورد بسیار به صرفه می باشد وبسیار با کیفیت وکارآمد است .فاکتورهای مهم وتاثیر گذار درصنعت لندتک موفقیت آن می باشد وآنچه باعث شود که فعالان موفق همکاری بین ارگان های ذیح صلاح می باشد. لندتک یک اکو سیستم دیجیتال شامل هماهنگی وتعامل در زمان واقعی بین مشتریان ،بانکداران ، فناوران ، ارائه دهندگان خدمات وغیره است .
 
وام-آنلاین


هوش مصنوعی و لندتک

هوش مصنوعی وتکنولوژی دربانکداری الکترونیکی تاثیرفوق العاده برسرعت ودقت انجام امورمالی،محاسباتی وغیره داشته واز قابلیت ها وامکانات مستثنی نیست بخشی از آن ناشی از به کار گرفتن هوش مصنوعی درجهات مختلف این صنعت لندتک می باشد .هوش مصنوعی بسیار قوی دراین زمینه عمل کرده ،شفاف سازی حواله های پرداختی ،محاسبات هزینه های وام ،کارمزد وغیره انجام می گیرد .

  
لندتک به چه صورت برسیستم وام دهی الکترونیکی تاثیر گذاشته است ؟

از زمانی که تصمیم به گرفتن وام می کنیم تا زمان دریافت وام پروسه ی بسیار طاقت فرسا را طی می کنیم وباید از اعتبار کافی برخوردار باشیم وضامن داشته باشیم پروسه ی دریافت وام جز سخت ترین بخش ها می باشد امکان یافتن ضامن برای تعداد زیادی افراد وجود ندارد .لندتک به یک سیستم اعتبارسنجی مجهز می باشد که از طریق سیستم اعتبار متقاضی را برای دریافت تسهیلات می سنجد وپس از تایید اعتبارآن شخص ،نیاز دیگر به ضامن نیست ودیگر ویژگی صنعت لندتک بسیاری از فعالان درحوزه های مالی را به خود جلب می کند روز به روز بر تعداد طرفداران افزوده می شود . تکنولوژی که پیشرفت کرده ،خدمات مالی هم سرعت چشم گیری کرده است دردنیای کنونی فناوری های دیجیتال همه ی جوانب ما را دربرگرفته از طریق عوامل سرعت دهنده ی دیجیتال وتکنولوژی بسیاری از نیاز های کاربران ومشتریان رابه صورت غیرحضوری امکان پذیر کرده است .
یکی از مهمترین تحولات دیجیتال سیستم های مالی به سمت سیستم های تعبیه شده گرایش پیدا کرده است دراکثر شرکت هااین امکان فراهم شده تانه تنها خدمات مالی را با فناوری ادغام کنند ،بلکه خدمات مالی وبانکی را به مشتریان خود با سرعت وکیفیت بهتری ارائه دهند .تعداد بیشتری از شرکت ها با برندهای معتبر خدمات مالی را از صنعت لندتک در برنامه ی کار خود گذارند. بسیاری از پلتفرم های فین تک برسهولت ارسال پرداخت مصرف کنندگان متمرکز شده است که کسب کارها وسایر مشاغل وبیزینس ها به منابع مالی نیاز داشته باشند تا به راحتی به مشتریان وتامین کنندگان خدمات رسانی کنند.
 
لند-تک
 

مزیت لندتک

زمان کمتری برای پر کردن فرم ، عدم جمع آوری صورت حساب بانکی آفلاین ،تصمیم گیری خودکار ، شارژمستقیم کارت ومنتقل شدن آن به حساب مشتری وپرداخت ها  زمان بندی می شود. گردش مالی ومعاملات وام به طور خودکار برای متقاضی بررسی وتایید می شود وباعث کم شدن کلاهبرداری می شود زیرا کلیه اطلاعات مستقیما از منبع اصلی بانک  به دست می آید.
درصنعت لندتک دیگر استرس برای ایجاد یک سیستم امنیتی پرهزینه برای رسیدگی به اعتبار مشتری نهایی نمی باشد. سرمایه گذاری زیادی در ایجاد امنیت وحفظ حریم خصوصی انجام شده است. درایران تعدادی شرکت های قابل اعتماد هستند ودرحوزه لندتک فعالیت می کنند وکسانی که وام می خواهند خدمات رسانی میکنند مانند: لندو، قسطا، ازکی‌وام و والتا