Blog News

انتخاب بهترین درگاه پرداخت اینترنتی

pen
آل‌سات پرداخت
انتخاب بهترین درگاه پرداخت اینترنتی
اگر به دنبال درگاه پرداخت اینترنتی هستید ولی نمی‌دانید از کدام شرکتِ پرداخت، درگاه پرداخت اینترنتی تهیه کنید در این مقاله با ما همراه باشید.

مسلماً کیفیت و پاسخ‌دهی درگاه پرداخت یکی از فاکتورهای مهم برای صاحبان کسب‌وکار در انتخاب درگاه پرداخت است. صاحبان کسب‌وکار اصلاً دلشان نمی‌خواهد هیچ تراکنشی به دلیل خطای اتصال درگاه پرداخت بانکی از دست برود؛ بنابراین اقدام به اخذ درگاه پرداخت از چند شرکت پرداخت (یا PSP) می‌کنند که این امر بسیار زمان بر و وقت‌گیر است و بعلاوه آن مبالغ دریافتی در حساب‌های مختلف پخش می‌شوند.
آل‌سات‌پرداخت برای حل این موضوع سیستم هوشمند سوئیچینگ را طراحی کرده است.
 

سوئیچینگ هوشمند درگاه پرداخت

آل‌سات‌پرداخت، پرداخت یار بانک مرکزی است. باتوجه‌به ماهیت فعالیت پرداخت‌یارها که به‌عنوان تسهیل‌کننده خدمات دریافت درگاه پرداخت فعالیت می‌کنند، این اجازه را دارند تا با شرکت‌های پرداخت مختلف قرارداد بسته و به چندین درگاه پرداخت متصل باشند. آل‌سات‌پرداخت دارای قابلیت سوئیچینگ هوشمند است بدین صورت که در صورت قطعی یا افت پاسخ‌دهی یکی از درگاه‌ها، بلافاصله تراکنش به درگاه پرداخت بعدی هدایت می‌شود و مشتری متوجه این قطعی نمی‌شود. به این قابلیت سیستم هوشمند سوئیچینگ گفته می‌شود.
سوئیچینگ هوشمند یعنی هدایت تراکنش به سمت درگاه متصلِ دارای پاسخ‌دهی سریع‌تر جهت جلوگیری از اختلال در پرداخت و انصراف مشتری از پرداخت.
 
رشد-کسب-وکار-با-درگاه-پرداخت-آنلاین

مزیت‌ها

عدم نیاز به اخذ درگاه از چندین شرکت پرداخت
عدم نیاز به دارابودن چندین حساب بانکی
واریز مبالغ تراکنش‌ها به یک حساب
افزایش رضایتمندی مشتری
جلوگیری از اختلال در تراکنش بانکی
 

بهترین درگاه پرداخت اینترنتی

آل‌سات‌پرداخت، پرداخت یار بانک مرکزی، ارائه‌دهنده درگاه پرداخت مستقیم و درگاه پرداخت واسط است. اگر صاحب کسب‌وکار هستید و نیاز به فروش محصولات و خدمات خود به‌صورت آنلاین هستید، می‌توانید به‌سادگی و ظرف کمتر از 24 ساعت پس از احراز هویت، درگاه پرداخت اینترنتی خود را دریافت کنید و به کسب‌وکار خود رونق دهید. جهت اخذ بهترین درگاه پرداخت اینترنتی اینجا کلیک کنید.